Aplikacija za pešpoti

iber

Zelenc'
31. mar 2018
11
0
1
Zanima me ali se dobi kakšna Android aplikacija kot navigacija za pešpoti po Sloveniji, po gozdnih poteh, hribih, itd....

Hvala
 

lifespirit

Zelenc'
21. mar 2010
13
1
3
Jaz uporabljam Monolit2go in je top. Stane sicer 10 eur ampak se splača, nisem našel boljše aplikacije za pohodniške in kolesarske poti v Sloveniji.
 

EFX

Pripravnik
13. nov 2007
90
1
8
Še en glas za Locus Map Pro. Vreden vsakega centa - ogromno kart, podpira overlay (npt. Strava heatmap), navigacija, offline karte. Obstaja tudi app za Wear OS, ki pa ga nisem preizkusil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BlonG

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Imam Locus Map Pro, pa še celo neke zemljevide sem kupil od PZS zanj. Ampak, hudiča, zadeva je zelo konfuzna zame ali pa sem samo nesposoben ... ali ima neko normalno funkcijo, da ti pokaže pešpoti v tvoji bližini oziroma v bližini izbranega kraja? Ne znam najti oziroma najde bore bore malo zadev.

Ali mogoče obstaja kakšna pametna alternativa, pa da deluje out of the box? Ni mi do iskanja GPS sledi po raznih forumih in potem importanja v program ...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Zanima me ali se dobi kakšna Android aplikacija kot navigacija za pešpoti po Sloveniji, po gozdnih poteh, hribih, itd....
Hvala
Navigacija! Navigiranje po ...?
Če rabiš prikaz zemljevid, Orux map. Sam si potem kreiraš/narediš/downloadaš zemljevid 1cm=50m Open topo map - desna je may. Ali kakšno drugo free mapo.

1538394596430.png
1538394670699.png



Če rabiš iti po istih ali podobnih poteh, je nabolje, da na ta zemljevid daš pot/sled, ki jo je eden že prehodil. Ti se pač prilagajaš situaciji