Andy1 - moderator v Koroni

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Ali lahko vprašam, kako je lahko nekdo, kot je AndY1 moderator v Koroni? Nekdo, ki stalno širi nepreverljive in lažne novice in informacije in hkrati grozi drugim, ki se ne strinjajo z njim, da je to zadnje opozorilo?
Recimo ena danes zapisana bistroumnost iz njegove strani:
Sej ne more biti drugace. Ko nam je receno, da stisnimo 14 dni, iz tega pa nastane 14 mesecev, folk ne zdrzi vec.

Ergo, ukrepi (ne) delujejo.
Torej smo že od avgusta lani baje v karanteni.
Pa to je le ena majhna laž. Ostalih njegovih neumnosti raje ne bom niti lepil sem.

In razumem, da je on vljuden in kvazi ne žali drugih, ampak da pa na dan nalepi 100 lažnih informacij, itd. je pa popolnoma noro. Žalostno je to, da ima kar nekaj zadev prav, ampak to popolnoma povozi s teorijami zarote in ostalimi neumnostmi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in bev

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
sicer ni mod, ampak tudi 123 na dan sprovede 100 lažnih postov, pa se mu nič ne naredi. to vsekakor ni vredu.
tudi permban ga ni ustavil.
očitno je tole ok na forumu, da pišeš in govoriš neumnosti, ki lahko škodujejo populaciji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.161
3.183
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Glede na nekatere, je AndY1 SUPER!
Imen tistih, ki bi morali "direkt ven in nikoli več nazaj" ne bom omenjal, ker bom spet ali brisan ali dobil kak vikend ban...
Kot vsi na Alterju (ja, vsi, z mano vred), pa vsake tol'ko radi pretiravamo... Zato, da vidimo odziv...
Take mamo... ovce je treba zganjat...
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.170
-8.268
113
Ali lahko vprašam, kako je lahko nekdo, kot je @AndY1 moderator v Koroni?
Komot.
Dokler ima ločeno funkcijo moderatorstva, ter udeleženca debate.

Jaz ne opazim, da bi kjerkoli poizkušal vsiljevati svoj prav s pomočjo svoje funkcije. Še več. Glede na vse žalitve, ki padajo nanj, je prav čudno, da jih ni več poslal na ohlajanje. Ker nekatere replike nanj so pod vsakim nivojem!
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in novaa

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
res je, vsi pretitavamo.
Eden reče da ima doma večji reciever kot drugi, en ima boljši avto...

eni pa pišejo, da naj se maske ne nosijo, eni trdijo da je Trump zmagal, eni pravijo da so jim vkradli volitve, eni imajo ravno Zemljo... tole pa ni pretiravanje.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Stric je v osebni stiski, dela 18 ur, pa na pag ne more. A res ne razumete.
Predlagam mu da začne delat šlape .

 
  • Haha
Reactions: Hondi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.170
-8.268
113
Kero osebno stisko pa ti zdraviš s podjebavanjem?
Meni to deluje kot neka neuslišana ljubezen... Tista z začetka OŠ. :evil:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Črn humor in sporoščanje na nesrečnežih. Sam se hecaj da neboš naslednji.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ti že veš. Glej pač je trenutni jamrač na forumu. Pred tem so bili drugi sedaj je pa on.
Drugače pa so takšni časi da je premalo smeha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi in Kamele0N

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Po moje bi morali vsem v Korona oddelku omejiti na 3 prispevke na dan, pa bi bilo. Verjetno potem noben ne bi limal enega videa 10x.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur in cappy

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja res mi ni jasno, kaj vidijo na njegovih postih, da mu dopuscajo uporabo alterja. ceprav sem ze pomislil, da glede na to koliko reklame dela sdsu, ni 2x za rect da tudi alter dobi kaksen evro, da dopusca njegove objave.

ja, in jagababa je odlicen primer neenakosti. najprej jo jo zjebe.jo, da popizdi in jo banajo.

nije fer, nije fer, stvarno nije fer.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace in bizi