Android TV box

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Ali je tale Android TV box kaj prida: Amazon
V glavnem ga potrebujem za Netflix. Všeč mi je, ker ima LAN kartico, ker nimam WIFija.
lp
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Za Netflix se izogibaj kitajskih boxov (tudi, če bi delovalo ob nakupu, lahko to Netflix kadarkoli blokira). Kot so že pred mano omenili... Xiaomi mibox je najcenejša opcija za pravi (certificiran) Android TV box.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Jaz mam Mi Box S. Dobra zadeva, rajši daš par 10 eur več kot za neki kitajski "no name" box pa dela vse tako kot more. Kupil sem ga največ zaradi EON, mam smart tv licenco. Dela ok. Netflix itak tudi dela vse normalno, maš tudi poseben gumb za Netflix na daljicu..

V Big Bangu je pa kar lepo 100 eur, jaz sem ga dobil iz GearBest za 59,63 eur. Samo je res da je blo treba ga čakat več kot 1 mesec, zgleda niso meli na zalogi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jinetera

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Imam amazona fire, ki je sicer ok, ampak mi je daljinec šel in Amazon noče niš slišati o nikakršni reklamacijo, nov je pa skoraj toliko kot stick. Možno je tudi upravljanje preko appa na telefonu, samo če melje predolgo, potem se telefon ugasne pa se spet na novo povezuje... Kar nekam klikniti na zaslon nekam je pa tudi klinc, ker takoj neko funkcijo klikneš...

Potem sem kupila tole za male pare, pa ker imam 2. Tv in sem hotela nekako se t2 gor spraviti:

Zadeva za netflixu dela ok, t2jev app je pa pain in the ass s tem upravljati. Hvala bogu je več ali manj netflixu tu v igri na tem tvju...
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
ta zadeva, ki jo je jabe kupila za male pare in jo je zdaj pain in the ass upravljati
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Netflix HD... Hdmi-CEC ne vem... Zdajle šele poguglala kaj naj bi to bilo... Z daljincem od tv lahko ugasnem istočasno tudi box in prižgem. Ne vem pa, če lahko upravljam.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Glede na chipset je Netflix v SD kljub nekim mnogim hackom na voljo da naj bi delovalo kao v HD ali celo UHD..