Android tv box sleep timer

yyyeb

Pripravnik
20. dec 2008
231
5
18
A ima Android tv box možnost, da nastaviš, da se sam ugasne čez naprimer 60min? Če isto nastavim na televiziji in se televizija ugasne, bo android tv box film predvajal naprej. Je tako? Iščem način, da se oba ugasneta
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
A ima Android tv box možnost, da nastaviš, da se sam ugasne čez naprimer 60min? Če isto nastavim na televiziji in se televizija ugasne, bo android tv box film predvajal naprej. Je tako? Iščem način, da se oba ugasneta
Kot je napisal predhodnik, gre v Standby mode. Če ga imaš s TV povezanega preko CEC, ti ugasne tudi TV.
 

yyyeb

Pripravnik
20. dec 2008
231
5
18
A je naprava na linku vredna nakupa? Je to tablični ali televizijski android? Preferiram jo pred xiaomijem, ker ima vhod za ethernet in več usb priklopov. Kaj to pomeni, da ima android 7? Da se več ne bo updateal in bo zastarela naprava?

 

yyyeb

Pripravnik
20. dec 2008
231
5
18
Prisim nasvet glede nakupa. Kupil bom 2 napravi za 2 televiziji. Na eni bom uporabljal wifi, na drugi Ethernet kabel. Gledal bom filme preko USB. Ne morem se odločit, če naj kupim Google certified Android ali ne? Uporabljal bom KODI, T2togo, EON. Naprimer na telefonu mi deluje T2togo in EON brezplačno, na smart tvju bi pa moral doplačat uporabo. A je zaradi tega bolje vzet uncertified napravo?
 

yyyeb

Pripravnik
20. dec 2008
231
5
18
Uff. Vem da je to dobra stvar ampak predraga in zanima me odgovor na moje vprašanje
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tudi, če boš imel pravi android TV box, lahko naložiš T2to go in EON iz druge tržnice. Težava je v tem, da si boš moral priskrbeti zračno miško, ker so ti programi namenjeni zaslonom na dotik ali upravljanju z miško. To velja tudi, če boš imel box z navadnim Androidom.