Android - remote dostop

mistique

Guru
16. jun 2009
13.107
917
113
Emona / Carnium
Katero aplikacijo uporabiti za oddaljeni dostop do android OS-a (ne vem točno katerega, vendar skoraj zagotovo ni najnovejši)? Naprava bo v splet povezana preko mobilnega omrežja. Trenutno testiram TeamViewer, vendar me moti, ker je ob vsakem poskusu povezave, na oddaljeni napravi potrebno potrditi oz. avtorizirati dostop. Je kakšna možnost, da specifični aplikaciji omogočiš permanenten dostop?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.107
917
113
Emona / Carnium
Ok, hvala, tole je šlo zelo lepo s Teamviewer-jem. Na androidno kitajsko jajce sem namestil TV Host app, napravo povezal s svojim TV računom in zdaj zadeva deluje bp, tudi po tem, ko napravo resetiram. Skratka, "unattended" dostop v pravem pomenu :)

Pozna kdo kak uporaben app, ki zna rotirat slike in video (mogoče tudi web strani)? Kot nekakšen slider, kjer bi morda lahko nastavljal tudi koliko časa je kaj prikazano :))))
Malo sem raziskoval, vendar je večina app-ov takšnih, da ti na sami napravi iz naloženih slik, generira video predstavitev. Jaz bi rad samo predvajalnik z malo bolj naprednimi nastavitvami.
 
Nazadnje urejeno: