Android Medijski predvajalnik - kateri?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Za tasta rabim eno resitev, da bi lahko na tv-ju gledal netflix, hbo go, voyo in pa T-2 TV preko pametne android aplikacije.

ima brezžični net od A1, soliden signal vendar nima tam TV storitev narocenih (ni ne optike, ne xdsl, ne kabelske).

Kaj se priporoca? Pred leti je bil Xiaomi Mi TV nek value for money. Kako je s cromecast?

Hvala!
 

podobnega, nekoliko starejšega mam jaz doma. če mu vtakneš še hdmi drat notr lahk tud kaj posnameš. Wireless pri mojem ne zmore snemati, mrbit (če vam je to tudi must have zadeva) da lahk novejše zadeve to podpirajo

t-2 tv..ma kdo od njegovih kolegov...? če da naj si strošek TV razdelijo, atiju pa dodelijo uporabniško ime in geslo do dostopa T2
hbo je tud v sklopu T2 se da dokupiti, voyo mislim da je vključen

netflix pa preveč prašaš
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
T-2 ima doma, zato bo na android boxu uporabil smart app opcijo. Iscem boks, ki bo najboljsi za vse te potrebe, pa da ni ravno 100+ eur in da dela preko wifi.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Za tasta rabim eno resitev, da bi lahko na tv-ju gledal netflix, hbo go, voyo in pa T-2 TV preko pametne android aplikacije.

ima brezžični net od A1, soliden signal vendar nima tam TV storitev narocenih (ni ne optike, ne xdsl, ne kabelske).

Kaj se priporoca? Pred leti je bil Xiaomi Mi TV nek value for money. Kako je s cromecast?

Hvala!

Glede na napisano predvidevam, da govoriš o Android TV aplikacijah (ne Android). Če hočeš, da bo Netflix delal kot je treba, itak rabiš požegnan device (Shield, MiBox, Chromecast, …), ostalo je loterija. Jaz bi vzel Chromecast 4 with Google TV (Shield je najbrž overkill). Alternativa mogoče Amazon FireStick 4K, če so na voljo vsi appi, ko joh rabiš.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Priporočam Mecool KM2, androidtv box - tudi Netflix dela v 4k. Uporabljam še za HBO GO.
Nekoliko bolj zmogljiv je od Xiaomijevega ATV boxa in z več izhodi/priključki.

 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Ne poznam Chromecast. Ali se predvaja iz telefona al chromecast na wifi priklopis pa vse z daljincem? Je enostavno za uporabo?
Chromecast 4 ima za razliko od prejšnih chromecastov full blown (in seveda uradno podprt) Google TV (ex Android TV) tako kot Shield ali MiBox. Upravljaš ga normalno z dalincem. nVidia Shield je pač top ampak je cena tudi x2 (če ti gre za price/performance).
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
A je to to?

 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Chromecast 4 ima za razliko od prejšnih chromecastov full blown (in seveda uradno podprt) Google TV (ex Android TV) tako kot Shield ali MiBox. Upravljaš ga normalno z dalincem. nVidia Shield je pač top ampak je cena tudi x2 (če ti gre za price/performance).
Ima zgolj 1 usb c izhod... Potrebuješ adapter za priklop diska in ostalih usb stvari... Če si zadovoljen zgolj s streami pol je stvar odlična izbira, sploh po tej ceni.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Ima zgolj 1 usb c izhod... Potrebuješ adapter za priklop diska in ostalih usb stvari... Če si zadovoljen zgolj s streami pol je stvar odlična izbira, sploh po tej ceni.

No, tole je prava stvar:


Mecool ni slab :).
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Sem narocil chromecast z google tv. Rabim nahitro za darilo. Hvala vsem?

ps: z usb-c donglom lahko prikljucis en kup stvari na cromecast.
Tukaj je malo cenejši.
Meni je sicer slabo deloval preko WiFija in sem na kitajskem moral vzeti še napajalnik z LAN vhodom. Sedaj lepo dela, le tipke (trenutno za Back) že kažejo stanje obrabe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: elth