Android auto + waze

darez

Pripravnik
30. okt 2008
115
3
18
A kdo uporablja? A je uporabno al je bols direkt iz telefona uporabljat?
Imam iphone in razmisljam da bi si omislu en android tel da bi lahko imel skos v avtu za navigacijo. A dela dobro al je kksna okrnjena verzija?

Hvala
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
jaz sem nekajkrat probal. v bistvu se mi ne da za vsak vklapljat telefona na USB, pa čakat, preden se vse skup naloži.. če imaš neko stojalo za telefon, uporabljaj kar iz telefona.

a iphone Carplay ne podpira waze?
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Citat:
Uporabnik japke pravi:
a iphone Carplay ne podpira waze?

ne
frown-1.gif
 

Ping

Pripravnik
10. jul 2014
97
2
8
Jaz sem tudi že razmišljal o tem - imam iPhone, bi pa nabavil en cheap Android, ki bi bil kar stalno priključen na usb in lepo pospravljen v predalu, tako da odpade stalno prikapljanje, med dnevno vožnjo bi se tudi dovolj napolnil, pa še lokacijo avtomobila lahko kadarkoli preveriš (če je offline pa tudi veš, da so ti verjetno avto odpeljali
evil.gif
).
Po drugi strani pa upam, da bo Apple (pa tudi Google - nenazadnje je Waze omogočen zgolj zato, ker ga je Google kupil) kmalu ugotovil, da s preprečevanjem dostopa ostalim aplikacijam (Sygic ...) preusmerja uporabnike h konkurenci. Ali pa bodo vsaj začeli upoštevati, da obstaja Slovenija in uvedli SLO jezik (Hrvaščina je že) ali pa za začetek vsaj omogočili, da Apple Maps ne izgovarja imena ulic. "Turn left on DUŽAČKA ČESTA" ... ušesa trpijo ob izgovorjavi.