Analogna ura na Nokia 6555

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
A je mozno ali ne, da 6555 na zunanjem displayu stalno prikazuje analogno uro? Imam jo nastavljeno kot "screensaver", vendar je zadeva taka:
-ob odprtem telefonu je na malem/zunanjem displayu ura prikazana (obrnjena za 180 stopinj, OK)
-ko pokrov zaprem, je prikazana najmanj eno minuto polna vsebina: operater, storitve, datum, digitalna ura... (osvetlitev seveda hitro ugasne)
-cez nekaj trenutkov se prikaze analogna ura (s prizgano osvetlitvijo, ki ugasne po slabe pol minute)
-po kakih dveh minutah se prikaze datum in digitalna ura v zgornjem manjsem delu
-kasneje tudi to izgine.
Je to tako "predvideno" ali pa je analogna ura lahko prikazana stalno, ko je telefon "zaprt"? Na nastavitvah zunanjega displaya sta se opciji "Power saver" in "Sleep mode", ki sta v navodilih zgolj omenjeni (imam vklopljeno, default).
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
jaz mam isto na 5310. tudi jaz mam vklopljen sleep mode. zaradi trajanja baterije in zato sem spet začel nosit uro.
grin1.gif
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Thanx, je delovalo. Pa se en timeout setting sem nasel v nastavitvah mini-displaya, kjer sem nastimal na 10 sekund, da se ura prej prikaze. Saverje pa sem potem nazaj vklopil. Baterija je ali pokvarjena ali obupno slaba, ker niti priblizno ne drzi "Up to 300 h" za standby, ampak sem drugo polnjenje moral narediti ze po ca. 36 urah.
shocked-1.gif
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
To velja za super duper pogoje,mogoče bi bil en tak da vzameš SIM ven iz aparata,ga prižgeš in čakaš "up to 300h".
 
Nazadnje urejeno:

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Vem, da navedbe veljajo za malodane "laboratorijske pogoje", ampak toliksnega odstopanja pa vendarle od Nokie nisem pricakoval (edini telefon, ki sem ga moral polniti na 24 ur, je bil Siemens S6
crazy1.gif