Alterjevci na kolesu - LJ

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Enkrat se bom nekako infiltriral med vas in prišel pogledat... bom reku, da sem nekdo drug...nevem še kdo...Eddie Grant recimo... Palce nebom pozabu, za vsak slučaj, če bo treba koga namikastit z njo

jst sm pa že mislu da boš Ulysses Grant
tongue-1.gif


no kakorkoli že, če nekam nameravaš uletet mi prej pošli PM, tistega mitinga se enostavno moram udeležit
zmaga.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
no sej mene tko ne bi blo, ker mam zdravniško prepoved. itak se pa že ve koliko jih bo. isti so kot vremenarji

treslasejegorarodilasejemiš.press
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hja, cel krog je že kar tura, ne vem če bi moje mestno kolo zdržalo tolk na enkrat
grin1.gif


Bi bila pa recimo varjanta, da se nekje dobimo, pa po "ekološko" odpeljemo na sladoled/pivo...
 

che

Pripravnik
20. jul 2007
169
1
18
35 km je kar OK tura, mogoče edin za NOTRANJCA mal premal k on rab tulk sam za segrat se..
cool-1.gif
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
ko nabavim bajk se vam z veseljem pridruzim
smile-1.gif


(vcas sm tut po 100km delu na bajku dnevno, pa smo se kot mulci cist v izi fural po tedajsnem gradbiscu lj obvoznice
smile-1.gif
)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
no kakorkoli že, če nekam nameravaš uletet mi prej pošli PM, tistega mitinga se enostavno moram udeležit
Saj sem vas že vabil na trgatev, pa ste me samo zajebaval, pa nekaj čez mojo, kao, "kislico" pljuvali...
ste me užalili, ker moj cviček je vrhunski...zdaj se pa malo kujam....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Daj no mir s takimi, pa kdo te bo napadel? Saj samo izražaš svoje mnenje in ker je drugačno od večine je zanimivo...
Lepo pridi z biciklom pa bo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
U lep odziv je, počakajmo na nekoliko višje temperature in lepše vreme pa bo.
Za prve fure letos bo tudi PST dovolj ali pa celo kak rožnik.
Bo treba narest kako soboto ali nedeljo (kak izlet do zbilj, iškega vintgarja, janč, kamniške bistrice, horjula...

Prekmurci: V enem dnevu sem prišel z bicikom za 200 evrov od LJ do ptuja, naslednji dan sem bil v MUrski, potem pa v nedeljo ogeld Drag race.
Druga tura pa je bila iz novega marofa (CRO) do ptuja (popoldan) drug dan od ptuja, preko MB, radelj, radel passa, Golice, lavamunda, dravograda, tretji dan pa do LJ skupaj cca 400 km). Tako da samo rit utrdit pa bo
Sicer pa odprite SV konec slovenije svoj temo in se menite tam. Ko bodo fure zalaufale, se pa dobimo na neki skupinski (nekje v celju, da bomo že ogreti začeli furo)
No pa na hribe ne pozabit.
Tamara: moram počas v vaše konce začet brcat, zdaj bo pa že čas (bencinjedragpress)
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
Samo za spomladanski štart najbržæ za marsikoga prehud.Lani sem bil prvič na Rakitni in že tisto je bilkar lep zalogaj. Je pa res da sem nadaljeval na alter pioknik v cerknico in drug dan iz Cerknice v zasavje.(prihod od 12 po celonočnem vodeni zabavi by malcom)