altalex kapljice

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
Ker jih je Lek cca 1 mesec nazaj nehal delat oz. so umaknjene iz prodaje.

V javnih lekarnah jih nimajo več, sigurno se dajo dobit v kaki zasebni lekarni (ravno včeraj sem jih nabavila "na zalogo" v eni taki lekarni
cool-1.gif
).

Meni je kot ustrezen nadomestek ponudila neko Melisano ... visoka modra-tirkizna škatlica, nekaj uvoženega.
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
Za LJ nimam pojma
smirk-1.gif


Mogoče kak City park - tista trgovina pri enem izmed vhodov (nasproti Comtrona se mi zdi ..) bi že lahko imela ... to mi edino pride na misel ta trenutek
redface-1.gif


Kak Sanolabor tudi ... drugače pa mogoče pobrskaj po netu za trgovine, ki imajo razne zadeve, ki se dobijo brez recepta - kake "zeliščne prodajalne" ipd.

npr: --> http://www.google.com/search?h...Iskanje&lr=

Zase sem dobila v Škofji Loki
smile-1.gif
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
ej, napačno sprašuješ
grin1.gif


Take informacije sem dobila najprej v javni lekarni, nato še v privat lekarni.
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Kapljice Altalex priporočajo pri bolečinah v želodcu in napenjanju v črevesju. Blažijo tudi menstrualne težave, odpravljajo živčnost, nespečnost, nemir, zardevanje in znojenje rok.

Če so jih ukinili, potem v vseh lekarnah vedo katera je njihova zamenjava.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Eko izvedel iz prve roke. Nehal smo jih delat zato ker se je zaprl tist obrat in se tam sedaj proizvajajo injekcije oziroma učinkovine za injekcije. Nehal smo jih pa delat že kar dolgo nazaj okoli leto, dve, v lekarnah pa so jih verjetno zato še imeli, ker jim še ni potekel rok.

Vse to so NEURADNE informacije, da me ne bo potem kje okol lovil da to sem pa jaz tko rekel in to tko je.



Aja, pa lek nima nadomestila za te kapljice
 
Nazadnje urejeno:

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Fino. Potem se mi obeta lov na te kapljice po Lj.
Al jih bom pa sam delal. Domač šnops pa gasa...
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
>Nehal smo jih pa delat že kar dolgo nazaj okoli leto, dve, v lekarnah pa so jih verjetno zato še imeli, ker jim še ni potekel rok

zanimivo
smile-1.gif
ker v lekarni mi je rekla, da so kak mesec nazaj dobili obvestilo, da jih ne bo več oz. jih ni več.

Je pa škoda
frown-1.gif
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
Pozabila si še zunanjo uporabo (kakšna praskica, majhna ranica, itd ...), sama pa jih predvsem uporabljam pozimi s čajem in medom za kak prehlad ali na kocki sladkorja za boleče grlo
smile-1.gif


Vsestranske v glavnem
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
to mi pa zelo podobno sliči na kapljice 31. jst jih uporabljam pri prehladu, ranah, inhaliranje, uporabne so pa tudi za sprostitveno kopel
wink-1.gif