AKUMULATORSKI SESALEC BOSCH LTD Athlet BCH625LTD

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Deluje super, avtomonija OK za stanovanje, moti me, da nima polnjenja na stojalu (spregledal pri nakupu) ter da nima prepogljive cevi, saj z njim težko prideš pod "kavč".

Ter seveda največja težava vseh teh sestalcev brez vrečk je praznenje, ker pač leto povsod :D
Evo, sem pravkar naročil Jimmy H9 PRO....& we will see :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: guardy

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
sam imam dva jimmyja doma, starejši jv 53 ki dela isto kot prvi dan in jv85 pro, z obema zdovoljen, ampak dej poročaj kako in kaj
 
  • Všeč mi je
Reactions: escada66

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
sam imam dva jimmyja doma, starejši jv 53 ki dela isto kot prvi dan in jv85 pro, z obema zdovoljen, ampak dej poročaj kako in kaj
Evo, včeraj sem ga dobil. Končna cena zanj je bila z free poštnino iz Nemčije 336€
Za kakšen resen test je še prezgodaj, prvi vtis pa je zelo pozitiven. Izdelava bp, izgled bp, priključki ni da ni, lega v roki tudi ok čeprav je vseeno malce težek po nekaj časa uporabe ( ampak mislim, da je pri konkurenci podobna zadeva), sesalna moč - tu sem bil zelo pozitivno presenečen - že na ECO modu je zadeva čisto primerna za hard flor, polnilna postaja oz stojalo pa navduši predvsem zato ker je vse kar rabiš na enem mestu, lepo organizirano in pri roki, dodatna polnilna postaja je sicer fajn, če imaš še dodatno baterijo ampak zaenkrat je ne potrebujem. Všeč mi je tudi cev ki ima zglob za lažje čiščenje pod pohištvom - si nisem mislil da lahko takšna banalna rešitev zadevo zelo olajša, stisneš gumb in se ne prepogibaš :). Overall zadovoljen....čas in uporaba pa bosta pokazala, če bom čez kakšen mesec ali dva še vedno tako navdušen. Saj bi napisal, da bo žena recenzirala vse skupaj, ampak bodimo pošteni, zadolžnico zanj sem podpisal tisti trenutek ko sem ga naročil :p
prenos.png
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: shift

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Ekipa, za 30m2 parketa pa 10m2 ploscic, bi rabil pokoncni sesalec ki sesa in pomiva. Recimo jimmy 65 2v1.
Kako se to obnese. Kot sesalec vem da so tile baterijski pokoncni top, kaj pa s kombinacijo pomivanja.
Uporabnik bo starejsa gospa.
Predlagate kak drug model? Thxx