Aktivna prebava

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Malo mi je nerodno ampak tu gori me tak nobeni nea pozna, no pa ne se mi smejati. Zanima me, kaj obstaja kaki preparat ali pa dodatek k hrani, da se ti malo manj plini razvijajo? Hočem povedat, da mene kar napenja prdnit pa je že tak, da je fse malo teško zadržati. Saj se človek trudi, ampak fseeno pa kdaj pa kdaj kaki prdec vun uide, ponavadi v neprimerni situaciji, recimo na avtobusu, v službi al pa v disko klubu.



Pa zaj ni tak da bi se samo fižola zmirom napokal, tisto bi še razumel, ampak tui tak pri navadni hrani imam pogosto probleme pa mi je zaradi tega malo nerodno. Sn pa čul da obstajajo neke semenke ko jih kot dodatek vzemeš pa ti malo umirijo prebavo, kaj kateri morda ve, kak je s tim? Doktorja pa raje nebi prašal ko se mi bo samo smejal pa hitro bi se še kaj okoli razvedelo...



Za zmirom vaš, Batate
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Laneno seme...ne vem, če ga je treba samo jest ali skuhat prej, to seme v glavnem.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Laneno seme...ne vem, če ga je treba samo jest ali skuhat prej, to seme v glavnem.

v jogurt, nč skuhat, pa pojest.
pa zmlet tut ne, ker pol je pa za žolčne kamne, če se ga zmelje
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Kaj je možno, da ga prvo v vodo namočiš pa malo pustiš, te pa to stvar popiješ kot neki napitek? Tak nekak?

Laneno seme ja... mislim, da je res bilo nekaj s tim v zvezi.
smile-1.gif




Za zmirom vaš, Batate
 
Nazadnje urejeno:

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Kaj ti bi ga tam res kar spohal pa kar bo pa bo?
confused-1.gif




Za zmirom vaš, Batate
 
Nazadnje urejeno:

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Sedaj, ko bo začel veljati kadilski zakon se bodo takšni izpusti v okolje še kako zavohali
wink-1.gif


Po možnosti se bo ravno menil s kako pupo ki je vrei.
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
To kar si napisal zgleda, kot da imaš neaktivno prebavo prej kot aktivno. Aktivna so driske, ne plini.
shocked-1.gif
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Pomaga že tudi da imaš redno prehrano in ne da je prvi obrok ob 16h in se napokaš ko sod in potem zvečer spet. Nekaj časa sem mel tak način prehranjevanja in je blo res za znort, še kadit si skoraj nisem upal
wink-1.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Vidiš, to pa zna biti problem, ker jaz se res tak ko si reko napokam, pač ko je služba se zmirom neke mudi pa dostikrat za kosilo samo sendvič pojem, ko pa pridem domov lačni ko volk bi pa še Rdečo Kapico pojedo.

Pa bom probal tui več vode piti, da se bo prebava bolje splaknila pa upajmo, da se bojo problemi te poglihali.
smile-1.gif


Za zmirom vaš, Batate