Akcija "Jaz vozim po predpisih"

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Saj ti tudi tvegaš, da boš padel po stopnicah ampak vseeno greš čez stopnice. Tvegaš padec, ko se greš tuširat, in tako dalje . . . .

Tukaj je stvar popolnoma drugačna. Kdor nori na javnih cestah ogroža druge in sebe. Ostali udeleženci nimamo nič pri temu, na žalost smo le ob napačnem času na napačnem kraju.

Torej če prav razumem tvoje besede so za vse smrtne žrtve na slovenskih cestah krivi izključno motoristi? Ostali udeleženci nimajo nič pri tem, na žalost ste le ob napačnem času na napačnem kraju.
Torej izven motoristične sezone pri nas ne bi več prometnih nezgod prav tako ne bo smrtnih žrtev. Super. Tega še stardec ni pogruntal.
cheer.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Tukajšnji motoristi zgledajo precej zagreti za to akcijo. Sam poglej njihov odziv!

Moramo paziti svoj sloves brezglavih divjakov.
Je pa zanimivo, da je na sliki prometna nezgoda, kjer je 42-letnega "mulca" izsilil 75-letni preudarni in umirjeni voznik.

Glede na to, da je tisti golf udarjen za B-stebričkom je stari kriv samo v primeru, da je speljal kot da je na dragu. Ker je veliko večja verjetnost, da je speljal zeeeeeloooo počasi, tako kot stardeci pač počnejo, kajne, bi se motorist verjetno zabil tudi v vozilo, ki bi tam stalo.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.711
142
63
Mojega kolega je izsilil avto, ko se je vozil s kolesom. Najprej mu je priletel v levi bok, nato pa čez streho in še na haubo.
Avto je zgledal kot bi se prekucnil, ker je bil zbuškan z vseh strani.
Res je šel kolesar precej hitro ampak pod omejitvijo. Ergo....

lp
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Torej če prav razumem tvoje besede so za vse smrtne žrtve na slovenskih cestah krivi izključno motoristi? Ostali udeleženci nimajo nič pri tem, na žalost ste le ob napačnem času na napačnem kraju.
Torej izven motoristične sezone pri nas ne bi več prometnih nezgod prav tako ne bo smrtnih žrtev. Super. Tega še stardec ni pogruntal.
cheer.gif

Citat:
Kdor nori na javnih cestah ogroža druge in sebe. Ostali udeleženci nimamo nič pri temu, na žalost smo le ob napačnem času na napačnem kraju.

Če se vidiš v besedi kdor, potem je to tvoj problem in ne moj.
 

anton

Pripravnik
22. avg 2008
41
0
6
fuj in take akcije, motor je zelo težko peljat po CPP-šitu...je že bolje, da ga nimaš....
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Zato, ker praviš, da je bolš, da ga nimaš, če moraš po CPPvozit.
 

anton

Pripravnik
22. avg 2008
41
0
6
Ah, jaz nisem nikoli upošteva CPP, saj nisem nek cestni podivjanec, kot sem tukaj prebral bi se lahko označil za dinamika.,
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.392
5.898
113
pri taščici
Sicer pa poznam avtorja "projekta".?!
Sicer ni norc na dveh kolseih pri 20-tih (trike) ampak mal se je pa moral spremenitče se bo hotel striktno držat cpp. Me prav zanima koliko ljudi se striktno drži cpp ?(kdor je brez greha naj prvi vrže kamen)