Airbag za motor

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Tole je kr fajn. V Usa je cena $499.99 t(tko sm na netu nadu) to je cca 340€. No to ni niti tok velik..
Čeprav sem pa gledal ostale posnetke mi je pa bolj všeč tista ki jo napihne praktično okol in okol.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Zame osebno to ne bi bila dobra stvar. Sem namreč precej raztresen in bi verjetno vsako drugo furo pozabil odpeti karabinček.
Pufffff, pa bi šlo 500 dolarjev v luft.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Sem nekje bral članek o tej zadevi (se ne morem spomnit kje...), naj bi bilo zelo ok iz varnostnega vidika. Je pa to sigurno pametnejša investicija kot npr. Akrapo....
smirk-1.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Sej Akrapo je tut pametna... za odganjanje srn :p

@prijam: to je nameščeno v jakni. vsaj pri Hit-air

Dainese D-air ta se pomoje da naknadno vgradit, saj ga sneme ob koncu posnetka.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Pri motoristih je znano geslo: Loud pipes save lives!
Kar bi veljalo v tistem filmčku skuterista, ki ga spregleda kamionar. Če bi imel glasen izpuh, bi ga vsaj slišal, da brenčni nekje okoli njega.
wink-1.gif


Drugače pa ta airbag se mi zdi uporaben za zaščito vratu. Si predstavljam, da lče padeš, ti zna glava precej pletat, ko se odbija od asfalta.

lp
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Sem nekje bral članek o tej zadevi (se ne morem spomnit kje...), naj bi bilo zelo ok iz varnostnega vidika. Je pa to sigurno pametnejša investicija kot npr. Akrapo....
smirk-1.gif

shocked-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Sem zračunal, da letos ne bo dovlj $ za Akrapota, dobil sem sicer eno super ugodno varianto....samo žal ne gre...me je J.J. čisto z..jebal...
jezen.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
o ja.. nekje je posnetek jer je ta air bag večji in okol in okol motorista.. tist se mi zdi bolj primeren ker te napihne kot mišelinka.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
ehej! moja bere ta forum!!!
če slučajno opazi tole, boste naslednjič imeli še enga brenceljna več v kompaniji, ker bo hotla it zraven.

lp
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
ehej! moja bere ta forum!!!
če slučajno opazi tole, boste naslednjič imeli še enga brenceljna več v kompaniji, ker bo hotla it zraven.

lp

Ali pa enega manj, ker ti ne boš smel od doma.
grims-1.gif