AdriaTopo PRO V5

vladom

Fizikalc
25. feb 2020
115
25
28
Mene tudi zanima nakup Adria Topo Pro karte. Dal bi je na Garmina 530. Večinoma vozim samo MTB in bi mi bolj natačnem zemljevid zelo prav prišel.
Iz katerega leta pa je ta V5 karta?
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
Adria Topo Pro v5 je bila zastarela ob izdaji, kot vse Garminove posodobitve in nakup nima smisla, vsaj dokler obstaja OpenTopoMap Garmin Maps. Posodobljena na vsaj 14 dni in čisto brez stroškov. Snameš, naložiš v napravo ali na SD in uporabljaš.
 

lm44

Zelenc'
8. apr 2024
4
0
1
Adria Topo Pro v5 je bila zastarela ob izdaji, kot vse Garminove posodobitve in nakup nima smisla, vsaj dokler obstaja OpenTopoMap Garmin Maps. Posodobljena na vsaj 14 dni in čisto brez stroškov. Snameš, naložiš v napravo ali na SD in uporabljaš.
Vsak ima verjetno svoje preference. Meni je pač Adria Topo bolj všeč, ker ima vrisanih več podrobnosti (predvsem stare gozdarske vlake, opuščene planinske poti...). Primerjal sem karti na mojem domačem koncu in Adria Topo ima vrisane vlake, ki jih ostale "open" mape nimajo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
V5 se spomnim da sem ga dobil že par let nazaj....
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
6
48
Murska Sobota
Vsak ima verjetno svoje preference. Meni je pač Adria Topo bolj všeč, ker ima vrisanih več podrobnosti (predvsem stare gozdarske vlake, opuščene planinske poti...). Primerjal sem karti na mojem domačem koncu in Adria Topo ima vrisane vlake, ki jih ostale "open" mape nimajo.
OSM se redno posodablja s strani skupnosti in je zelo natančna, gledam tu Pohorje, so not vse vlake, potke itd.

Lahko pa tudi sam kaj vneseš v OSM zemljevide in prispevaš...