Adobe digital Edition

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
prosim za pomoč ! kako lahko "deavtoriziram" Adobe digital Edition, sem pozabil geslo ?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
a ti bi se rad izpisal al kaj?

pomoje bo najhitreje:

google how to sign-out adobe digital edition
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Izpisal bi se radi tega, ker v Biblosu lahko bereš knjige samo iz enega računalnika.
Ja do sem pridem, potem pa zahteva geslo, ki sem ga pozabil in tu se konča .
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Našel, ja. Ampak vsaka pot me vodi do enake deistalacije Adobe, kjer se zahteva geslo. Danes bom poiskusil zamenjat geslo in potem vse skupaj izbrisat.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.814
200
63
Slovenija
jaz si lahko izposojam na biblosu z različnih računalnikov, pri inštalaciji moraš izbrati AE izbereš avtorizacijo računalnika. pa dela.
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Hvala za lepo novico. prej sem instaliral Biblos na tablico in bil presenečen, da dela . Sedaj me pa kuri na prenosniku, mislim, da sem nekaj potrdil ali pobrisal, da je začel narobe delat ( ne dovoli prenesti knjige ). Moral bom iti do pravega računalničarja, da mi on to porihta kak je treba. Hvala vsem za pomoč, ki ste mi jo nudili. Hvala, hvala !!!
 

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
282
30
28
Biblos lahko uporabljaš na več napravah, kar pomeni da lahko knjigo preneseš na več naprav hkrati.
Glede avtorizacije/deavtorizacije ADE - uporabljaš enako uporabniško ime in geslo kot si jih v apliakciji.
Drugače pa imaš na voljo podrobna navodila tukaj.