AdelTrade

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Kmalu bomo dali ven platformo za trgovanje brez rizika na vseh trgih (delnice, forex, crypto...). Vse poteka kot turnir z virtualnim denarjem, prvi 3 pa dobijo pravi denar. Več na spletni strani - https://adeltrade.io/
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ne, ponujamo različne turnirje v virtualnem namesto, da ljudje izgubljajo kapital na pravem trgu. Boljše "riskirat" $10 in zmagat 1k, kot riskirat 1k da dobiš $10, če seveda ne izgubiš vsega. Vsi vemo da 95% investitorjev izgublja denar z aktivnim trgovanjem, mi jim ponudimo alternativo da še vedno trgujejo ali "gemblajo" svojo strategijo vendar brez rizika in če so res dobri zmagajo.

Na primer če imamo 1k trejderjev v enem turnirju je to 10k v prize pool in 50% dobi prvi, torej 5k za 1 teden trejdanja je veliko bolje kot zastavit svoj kapital in na koncu ne more primerjati dobička z nami. Iz $10 nikoli ne narediš 5k v 1 tednu, kar z nami lahko... Drugo mesto je 25% tretje 15% v vseh primerih zmagovalec dobi krepko večji profit kot crypto holder ali kot aktiven trejder.

Kasneje lahko dodatno razvijemo platformo vendar naprej želimo vzpostaviti nišo za tako trgovanje.

Kmalu bo tudi promocijska kampanja in denar ki bo notri bo zelo motivacijski, tako da priporočam za vse aktivne investitorje, da sledijo našim objavam v socialnih medijih in se prijavijo na turnir ko bo odprt.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
ja kje je tu riziko? Ti plačaš vstopnino $10 in sodeluješ v turnirju. Tako kot poker turnir recimo. Tvoj kapital ni nikoli izpostavljen, ker trguješ v virtualnem. Tako kot pri pokerju igraš s čipi ne spravim denarjem. Razen če misliš da je $10 tvoj kapital, potem vso srečo pri investiranju s tem
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
499
172
43
Vse razumem. Sem že sam hotel dati primerjavo s poker turnirjem. Ampak, a ni buy-in vsota (tako kot pri pokru) riziko, ki ga recimo 97 od 100 igralcev v krogu popuši... Verjetno je na to letelo tudi vprašanje Apolla, kje je catch, ker zastonj nihče ne izplačuje nagrad, kot se lahko razbere iz tvojega prvega posta. In v to sem se vtaknil, ker si pisal brez rizika. Sicer ni problema, mi je jasen model "igre" in nimam nič proti, samo malo nerodno je bilo zapisano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: pioneer

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ja načeloma se izplača iz vstopnine, s tem da ni nujno. Prvi turnir bo zastonj in denar bomo mi dali, da naberemo trejderje. Dali bomo twitter kampanjo kjer bomo za vsako delitev dali 10 centov do 100k objav potem pa 1 cent do neke točke. Druge turnirje lahko kdo sponzorira, recimo sodelovanje z Binance za crypto turnir pa dajo nagrado v BNB itd.

Cilj je, da ljudje preden vlagajo večje vsote na finančni trg prej testirajo na virtualnem. Če nekdo izgubi $10 in se nauči lekcije ni hudega, če pa izgubi 1k ali 10k potem je. Dosti jih je vlagalo ko je bil BTC 15k+ in to bi mi radi nekako preprečili, da se ljudje prej naučijo šele nato vlagajo.

Platforma se lahko razširi na izobrazbo, dodamo tečaj trgovanja za začetnike, za izkušene, copy trade... Možnosti je ogromno, ampak prvo se mora razširit da dobimo tudi nekaj iz tega in lahko razvijamo platformo naprej.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Mislim...ce ob tem nihce od vas ni pomislil, da na tak nacin lahko analizirate obnasanje povprecnih traderjev pri trgovanju in da je lahko zelo dober posel (taki podatki) pol morte se kacga za business development zaposlit.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Ja načeloma se izplača iz vstopnine, s tem da ni nujno. Prvi turnir bo zastonj in denar bomo mi dali, da naberemo trejderje. Dali bomo twitter kampanjo kjer bomo za vsako delitev dali 10 centov do 100k objav potem pa 1 cent do neke točke. Druge turnirje lahko kdo sponzorira, recimo sodelovanje z Binance za crypto turnir pa dajo nagrado v BNB itd.

Cilj je, da ljudje preden vlagajo večje vsote na finančni trg prej testirajo na virtualnem. Če nekdo izgubi $10 in se nauči lekcije ni hudega, če pa izgubi 1k ali 10k potem je. Dosti jih je vlagalo ko je bil BTC 15k+ in to bi mi radi nekako preprečili, da se ljudje prej naučijo šele nato vlagajo.

Platforma se lahko razširi na izobrazbo, dodamo tečaj trgovanja za začetnike, za izkušene, copy trade... Možnosti je ogromno, ampak prvo se mora razširit da dobimo tudi nekaj iz tega in lahko razvijamo platformo naprej.
Prvi riziko je ze tukaj, da lahko vplaca 10k vlagateljev, vi pa recete, da je samo 1000 vplacil in razliko poberete v svoj zep ;)
Drugi riziko, da lahko vlagatelj zmaga pa ne dobi nagrade, ker je vi ne izplacate, izterjati pa je nima od koga.
Grem naprej?
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Prvi riziko je ze tukaj, da lahko vplaca 10k vlagateljev, vi pa recete, da je samo 1000 vplacil in razliko poberete v svoj zep ;)
Drugi riziko, da lahko vlagatelj zmaga pa ne dobi nagrade, ker je vi ne izplacate, izterjati pa je nima od koga.
Grem naprej?
Ne bo držalo, plačilo s kripto je vidno na blockchainu. Dobiš javno addresso kjer je prize pool in se točno vidi koliko je bilo poslano iz katerih walletov. Prednost blockchan tehnologije za razliko od ostalih. Pri plačilu s kartico pa maš cel kup procedur od refund, paypal itd... Če bi se samo povohalo o goljufiji. Tretje imaš leaderboard ki je javno dostopen in se točno vidi kdo trejda (lahko alias ali javno ime) kak znesek ima in na keteri poziciji je na lestvici. Vse trejde lahko preveriš, vse je transparentno. Dodatno ekipa je javna in če bi prišlo do goljufije smo takoj na udaru...
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Loterija pač, to ne sodi v ekonomski kotiček.
Kakšna loterija? Če je trgovanje delnic, valut in kripto zate loterija potem treba vse teme ki so tukaj odstraniti... Z AdelTrade to vse počneš le da brez rizika, ker je kapital virtualen le vstopnina je 10$ ali ekvivalent v kripto. Ljudje se naučijo kako se trguje, kako se trg obnaša in testiraš svojo strategijo s tem da če si med najboljšimi tudi dobiš nagrado za svoj trud... Če ti pa to ne odgovarja se ne rabiš na to prijaviti ane...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Loterija, pa še potencialni nateg, ker ne veš ali je mehanizem zadaj pošten ali pa se samo pobira po 10$ naivcem, ki potem cel mesec klikajo v upanju na zmago, zmagovalec je pa že določen.

Virtualno lahko trguješ tudi zastonj.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Loterija, pa še potencialni nateg, ker ne veš ali je mehanizem zadaj pošten ali pa se samo pobira po 10$ naivcem, ki potem cel mesec klikajo v upanju na zmago, zmagovalec je pa že določen.

Virtualno lahko trguješ tudi zastonj.
Kot pojasnjeno že prej, nateg ni ker imaš blokchain in vidiš točno naslov kam si poslal, iz kje in kam gre nakazilo. Če pa plačaš s kartico pa imaš vedno refund zaščito. Druga stvar imaš leaderboard in chat in vidiš pozicije in preveriš lahko vse pozicije. Poleg tega smo vsi javno vidni ki smo v temu in če bi prišlo do kakršnekoli goljufije bi za to odgovarjali...

Virtualno lahko trguješ zastonj ja, ampak ne dobiš nič nagrade, sej imaš poker turnir tudi zastonj pa ljudje igrajo turnirje z vstopninami. Če tebi ni všeč narediš obvoz, noben te ne sili... Sam sem mnenja da plačat 10$ in da tekmuješ za nagrado 1k ali več v toku enegea meseca ali 1 tedena z virtualnim kapitalom ni slabo. Probaj sam iz 10$ narest 1k v tednu pa da vidimo junaka...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Vsepovsod berem isto "nateg ni ker imaš blokchain in vidiš točno naslov kam si poslal, iz kje in kam gre nakazilo "

Dokaz, da nekateri (tisti, ki o kriptu vedo bistveno več kot jaz in večina/vsi tu na forumu) ne mislijo tako:
Kako je potem to možno, da odkupnino ne vzamejo v cashu, ampak v bicoinih. Če "vidiš točno naslov kam si poslal, iz kje in kam gre nakazilo". Koliko časa bo ta mantra o sledljivosti kriptovalut obstajala? Očitno tisti ki znajo, z lahkoto "operejo" bitcoine. morda tule : https://bitcoin-laundry.com/ ?

S tem nočen trditi, da je AdelTrade nateg. Za to nimam najmanjše osnove. Samo trditi, da ni nateg zato, ker blockchain tega "ne omogoča", pa ni prav.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Kaj ce ti naslov, ce ne ves cigav je? In ce sredstva nekajkrat 'zaokrozijo' ti noben blockchain ne pomaga. Lahko samo pomahas v slovo :)
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Kaj ce ti naslov, ce ne ves cigav je? In ce sredstva nekajkrat 'zaokrozijo' ti noben blockchain ne pomaga. Lahko samo pomahas v slovo :)
Seveda ampak pozabljaš da čim bi se to zgodilo, bi se uporabniki pritožili. Firma je znana, akterji tudi, tako da bi policija prevzela zadevo in naj omenim zakaj bi to naredili? Tudi če bi prišlo na naš portal million trejderjev kar močno dvomim je to prdec. S takim denarjem se ne skriješ. Je lažje enostavno imet platformo in imet konstantne stranke ker se bolj splača. Poker online tudi lahko zgine s tvojim denarjem, pa še vedno obstaja. Če trguješ kripto glih tako imaš borze ki jim moraš enostavno zaupati ali ne. Če ne zaupaš svoji senci pač ostani doma...

Mi smo transparentni, vsako pozicijo ki si jo odpiral se da preverit. Imaš leader board da vidiš na kateri poziciji si, ETH wallet kjer vidiš koliko uporabnikov je plačalo vstopnino, kak je znesek v nagradnem bazenu in na kateri wallet se denar izplača nazaj... Če to ni dovolj transparentno potem vprašajte banke in borze in online kazino naj vam priskrbijo vse te informacije...