Abholstation Avstrija

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Zdravo ljudje.

Ve kdo, kako to funkcionira? Gre za zadevo, da paketa ne prevzames na posti, pac pa na istem naslovu na teh prevzemnih omaricah. Bi zadeve z Nemcije tja narocil in spotoma pobral, ko grem z dela.

Nevem pa, kako mora to posiljatelj poslati, da paket konca v omarici in ne na posti. Je ze kdo probal zo varianto?
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Vse to sem videl in mi je jasno, hvala. Vendar jih veliko posiljateljev vseeno ne ve, kako poslati na abholstation. Ali dopises nekje pri prejemniku kaj ali kaj zalepis gor ali..
 
19. jul 2007
2.756
1.477
113
Sem prbral FAQ, pa nič ne piše.
- a je omejitev v koliko dnevih moraš prevzeti
- a je omejitev za velikost pakta (avtodeli....)
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Cudno ja, nisem tudi jaz nikjer nasel. Bo treba zgleda it direktno tja vprasat.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj vam tukaj vse piše:

Einfach beim Paket-Versand angeben:

  • Bezeichnung "Wunsch-Abholstation“ oder „Wunsch-Postfiliale“
  • (Titel), Vornamen und Nachnamen des Empfängers
Adresse der gewählten Wunsch-Abholstation oder Wunsch-Postfiliale.
(Am Paket selbst muss keine Mobiltelefonnummer oder E-Mail Adresse angeführt werden. Bei Paketaufgabe verlangen Sie in der Post-Geschäftsstelle den Versand an eine Wunsch-Abholstation oder Wunsch-Postfiliale und geben die E-Mail Adresse oder Mobiltelefon-Nummer des Empfängers für die elektronische Benachrichtigung bekannt.)

  • Musteradressen:

    Wunsch-Abholstation
    z. Hd. Max Mustermann
    Dresdner Straße 116-118
    1200 Wien

    Wunsch-Postfiliale 1235
    z. Hd. Marga Musterfrau
    Liesinger Platz 2
    1230 Wien
Na kratko v opisu - tvoj naslov = željeno prevzemno mesto kot spodaj v naslovu pa tvoje ime in priimek. Na paket se ne piše telefonske in e-maila, ampak se ob predaji na pošti ali prevzemnem mestu opozori, da gre za pošiljanje na prevzemno mesto in se zraven sporoči telefonska in e-mail.