A1 Xplore TV GO za mobilne uporabnike

Stankec

Pripravnik
13. sep 2018
106
24
18
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Že kdo od vas poskusil aktivirati ali naročiti Xplore TV Go paketi bodo spodaj napisani ?
Meni nikamor ne uspe že vse poskusil z A1, so novi paketi za mobilne uporabnike !

A1 Xplore TV go S cena: 7.99€ programov 85
A1 Xplore TV go M cena: 12.99 programov 143
A1 Xplore TV go L cena: 16.99 programov 169

Več v linku spodaj pod 2. Opcijo malo nižje


LP
 
Nazadnje urejeno:

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
uh...jaz ga imam že nekaj časa ampak v sklopu domačega interneta.
Sem se prijavil na A1 kot naročnik da vidim kaj vse imam notri in vse opcije take in drugačne. Tam sem našel tudi opcijo xplore in tam je geslo in pin za zagnat aplikacijo na telefonu. To sem naredil nekaj dni nazaj ker sem menjal telefon zato še nekako vem kaj sem naredil.
Upam , da kaj pomaga
 

Stankec

Pripravnik
13. sep 2018
106
24
18
Slovenske Konjice
uh...jaz ga imam že nekaj časa ampak v sklopu domačega interneta.
Sem se prijavil na A1 kot naročnik da vidim kaj vse imam notri in vse opcije take in drugačne. Tam sem našel tudi opcijo xplore in tam je geslo in pin za zagnat aplikacijo na telefonu. To sem naredil nekaj dni nazaj ker sem menjal telefon zato še nekako vem kaj sem naredil.
Upam , da kaj pomaga
zdravo

tebi vem, da deluje jaz sem to zelel vklopiti na naročniškem paketu Go L in nimam v moj a1 nikjer opcije je sploh niso dodal sem jim že javil in je že v tehnični podpori že skoraj mesec dni niso še uredili na žalost !
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Sploh ti jo ni treba vklopiti. Mobilna TV je po defaultu vklopljena. V Moj A1 najprej izbereš "moja storitev" in izbereš uporabniško ime za net in TV. Potem izbereš opcije --> A1 Xplore GO in imaš tam uporabniško ime in geslo, ki ju vpišeš v mobilno aplikacijo in dela. Če ne znaš priti do tega, se oglasi v kakem shopu pa ti bodo pomagali ali pa na viber chat. Enkrat, ko ti nekdo pokaže, je potem na izi.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
zdravo

tebi vem, da deluje jaz sem to zelel vklopiti na naročniškem paketu Go L in nimam v moj a1 nikjer opcije je sploh niso dodal sem jim že javil in je že v tehnični podpori že skoraj mesec dni niso še uredili na žalost !
Oz če imaš geslo v naročniški pogodbi, tistega uporabiš. Če se ga ne spomniš, pa un korak, ki sem ga opisal v prejšnji objavi.

1639470061989.png
 

Stankec

Pripravnik
13. sep 2018
106
24
18
Slovenske Konjice
Oz če imaš geslo v naročniški pogodbi, tistega uporabiš. Če se ga ne spomniš, pa un korak, ki sem ga opisal v prejšnji objavi.

Poglej priponko 51190
Zdravo

Si prebral kaj sem napisal jaz doma nimam fiksnih storitev kakor jih imas ti jaz govorim o paketu za mobilno telefonijo malo nižje kjer si to ti našel sliko je za mobilne tudi ! Samo jaz te opcije nimam dodane, ker je niso dodali a vseeno dali storitev ven v moj A1 ni opcije Xplore tveja za mene za tebe je ker imaš fiksne storitve

LP