A1- Volte, Vowifi, eSIM

Stane1987

Zelenc'
26. apr 2015
25
2
3
Slovenske Konjice
Pozdravljeni,

zanima me pač noben ne vem točnih podatkov kdaj naj bi A1 dal v uporabo storitve Volte, Vowifi in eSIM imate kaj vi več informacij zvezi s tem ?
Na splošno me zanima ali bojo vse storitve na voljo ali samo nekatere pa kdaj prosim čim več informacij zvezi z tem tudi, če je kdo tukaj na forumu od A1 naj pove kaj več.
Mogoče pa nisem edini tukaj, ko me ta storitev zanima, mogoče je še kdo od vas tu, ki vas ta informacija zanima.

Hvala vam za informacije. LP
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.029
314
83
Goriska
Pozdravljeni,

zanima me pač noben ne vem točnih podatkov kdaj naj bi A1 dal v uporabo storitve Volte, Vowifi in eSIM imate kaj vi več informacij zvezi s tem ?
Na splošno me zanima ali bojo vse storitve na voljo ali samo nekatere pa kdaj prosim čim več informacij zvezi z tem tudi, če je kdo tukaj na forumu od A1 naj pove kaj več.
Mogoče pa nisem edini tukaj, ko me ta storitev zanima, mogoče je še kdo od vas tu, ki vas ta informacija zanima.

Hvala vam za informacije. LP

Jaz sem ravno zaradi teh storitev, VOWIFI ter WOWIFI presedlal na Telekom, res super zadeva, ko no signala v kaksni kleti in pa izven EU, klices kot doma :)
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.029
314
83
Goriska
Je tako.

Imam se huawei-jev mini hotspot in izven EU kupim samo data SIM s prenosom podatkov, telefon dam na airplane mode in pustim samo vklopljen wifi :)
 

Stanislav87

Pripravnik
21. avg 2019
89
17
8
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Dobil sem odgovor s strani A1 naj bi pred Volte in Vowifi prisla ven storitev Esim pravijo, da v zacetku naslednjega leta 2020 prej Esim potem Volte in Vowifi !!

Lep pozdrav
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.029
314
83
Goriska
Ja saj vem ti si itak pri telekomu si rekel, da bos sel nazaj na A1, ko to vse ponudijo, ce se ne motim ? LP

Absolutno, ce bo seveda ugodnejsa ponudba ;)

Pri telekomu nimam sedaj nikjer problemov s signalom, ker imam opcijo vowifi.

Pustimo se presenetiti, kaj bo ponudil A1 v prihodnosti, vezem se itak ze kar nekaj casa ne, tako da ni ovir :)