A ste emocionalno navezani na svoje avtomobile?

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Za starega A6 mi je res žal. Imeli smo ga 16-17 let, v njem sem se naučil vozit, potem sem ga dobil od staršev na faksu, pač bilo je luštno v njem.

Pri prodaji/menjavi vozila je bil ocenjen na smešno ceno, ker je bila mašina fuč. Če bi imel še enkrat možnost odločitve, bi ga obdržal, menjal mašino, popravil podvozje, dodal par malenkosti in vozil.

Še dandanes vsake toliko preverim avtonet, pa ga ni. Verjetno je šel v izvoz. Jeba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Za starega A6 mi je res žal. Imeli smo ga 16-17 let, v njem sem se naučil vozit, potem sem ga dobil od staršev na faksu, pač bilo je luštno v njem.

Pri prodaji/menjavi vozila je bil ocenjen na smešno ceno, ker je bila mašina fuč. Če bi imel še enkrat možnost odločitve, bi ga obdržal, menjal mašino, popravil podvozje, dodal par malenkosti in vozil.

Še dandanes vsake toliko preverim avtonet, pa ga ni. Verjetno je šel v izvoz. Jeba.
Bolj verjetno je, da je končal na odpadu.
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Maybe... Čeprav kolikor sem na začetku videl, je šel od enega dilerja, do drugega in nato tretjega... ampak ja, verjetno je že na odpadu.

C'est la vie.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Na prvi avto ne, je le sredstvo za delo.
Za ostale gajbice je pa malo drugače, ampak vsekakor precej manj kot včasih...
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Da sem, z njim sm prevozu velik del Evrope in me ni nikoli pustil na cedilu, razen ko je sel akumulator (ne morm avta za to krivit). Ko ga bom prodajal ga bom s tezk srcem
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Žal mi je samo prvega, Toyota Celica rdeč, letnik 89, modelno leto 90. Foter kupil novega, vozil ene 6-7 let, potem še mati ene 6-7 potem pa jaz eno leto. Potem pa sem se začel vozit vsak teden v Lj in nazaj, pa avto enostavno ni bil več dovolj varen, ni imel niti enega airbaga. Bi ga mel takoj nazaj, takrat je šel za kakega jurija naprej.

Tega zdaj, pa sicer uživam v njemu, čeprav sem mislil, da bo tako kot z vsakim do slej, ko mi je bilo dejansko po par mesecih potem vseeno zanj. Malo gledam za drugimi, ali močnejšimi, ali varčnejšimi, pa nekako ne najdem pametnega razloga, da bi zamenjal, pa da ni treba 50k doplačat :)