A prodaja tukaj kdo kuhinje?

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Heh pa ravno na Alter zanimivo... Zdajle vsi ponujajo e-izrise. :)

Kaj je najbolj standarden vgradni hladilnik, mi je crknil in ga moram kupit pred novo kuhinjo.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ma ne vem... se mi zdijo grši, glasnejši ipd.

Da je crknil sem bil sam kriv pomoje. V tej stari kuhinji je bilo premalo zračenja in se je matral. zj*** so se panti in je nekajkrat ostal odprt in trpel. Bi moral prej zamenjat.

Aha sem pogledal... 177 je zgleda čisto standardna vgradna. Zanimivo sem mislil da je višji. Ugotavljam pa da sem imel top shit prejšnji hladilnik glede specifikacij. 32dB zdaj ni nobenega, te fresh cone ipd. vse v 120cm visokem vgradnem + mini zamrzovalnik.
 

navlixx

Fizikalc
1. jul 2010
424
131
43
Slovenistan
Ma ne vem... se mi zdijo grši, glasnejši ipd.

Da je crknil sem bil sam kriv pomoje. V tej stari kuhinji je bilo premalo zračenja in se je matral. zj*** so se panti in je nekajkrat ostal odprt in trpel. Bi moral prej zamenjat.

Aha sem pogledal... 177 je zgleda čisto standardna vgradna. Zanimivo sem mislil da je višji. Ugotavljam pa da sem imel top shit prejšnji hladilnik glede specifikacij. 32dB zdaj ni nobenega, te fresh cone ipd. vse v 120cm visokem vgradnem + mini zamrzovalnik.

Naš vgradni je sigurno deloval 20+ let preden je nehal hladiti, ker je zmanjkalo hladilne tekočine ali whatever. Ker se te več ni dalo dobiti ali je po novem prepovedana, sem bil primoran v nakup novega. Pri demontaži sem videl, da je imel mnogo premalo zračenja zadaj, bilo vse črno, neke stvari so pregorele. Pa vsa jeba s panti ipd. So tihi, ampak mali (odvisno koliko vas je), zmrzovalni deli res mali, glej, da je "no frost". Odvisno tudi od velikosti prostora, pa se odloči :)