A greste kaj v dol k južnim sosedom?

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
še to nam manjka, da bomo gamat podpiral. če je tako lepo, zakaj ne gredo v svoje države živet? imajo jih 3 (ALBANIJA, KOSOVO, MAKEDONIJA) + nove v nastajanju.....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Piz.da tut ko govoris o vremenu ti clovek ne more verjet kaj sele o politiki. Slabo vreme je tocno in samo od ponedeljka zvecer in mimogrede je danes ze spet dobro
Včerajšnji viharji v Istri in niže po Jadranu so pa izmišljotina Pop TV, jelde? Ali pa misliš, da je tvoja vukojebina merodajna za ves jadran?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Clovek pises da je na hrvaskem ze en teden slabo vreme... dejansko ni pa se niti dva dni...
Razumes da dva dni ni isto kot en teden in da je v konotaciji, ki jo zelis pejati to kljucen podatek
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.069
113
ne vem zakaj delajo zakljucke ko je sezona komaj na polovici...

Če pomislim, da so ljudje lani panično rezervirali apartmaje in hotele že meseca februrarja - marca, v strahu da bo vse zasedeno, potem je strah upravičen. Če je do danes malo rezervacij, ostanejo še samo lastminutaši, ki pa niso v večini.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Ce je res taka kriza.. gledam malo apartmaje pa hotele. Noben cen ne zniza. Zgleda majo raje prazno, kot da bi malo pustili ceno.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ce je res taka kriza.. gledam malo apartmaje pa hotele. Noben cen ne zniza. Zgleda majo raje prazno, kot da bi malo pustili ceno.
Kolega išče apartma za Pag, Rab, Cres, Krk, pa ga za 18.7. - 1.8.2019 ne more dobiti prostega. Razen kakšne pajzle, brez klime, v klavrnem stanju. Pa išče že od 1.7.2019 po vseh možnih facebook skupinah in oglasnikih.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
kaksen drek kdo uvaza? kaj so albanci, kosovci in makedonci uvozili razen poceni delovne sile in gurmanskih specialitet? dej res povej...

btw...
danes v Novicah... 400.000 nocitev vec kot lani.... ne vem zdej kdo nabija... cudno mi pa je, da bi Novice pozitivno zavajale..
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
ko bi te jebeni ustaški hrčki že nehal pisati mesece LIPANJ, USTANJ, FUKANJ sedaj ko so v EU pisati kot 400 mio folka JUNIJ, JULIJ ipd....zakaj morajo oni biti nekaj ekstra?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.069
113
Oni so božji narod, ki živi na božji zemlji :valjamse::valjamse::valjamse:
.
.
.
Oziroma brez heca.. zato ker so kreteni.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
ko bi te jebeni ustaški hrčki že nehal pisati mesece LIPANJ, USTANJ, FUKANJ sedaj ko so v EU pisati kot 400 mio folka JUNIJ, JULIJ ipd....zakaj morajo oni biti nekaj ekstra?

Sej niso edini, maš vsaj še neustaške čehe (in delno poljake) ki uporabljajo lepa slovanska imena. Klinc tudi pri nas so še vedno na vseh "kmečkih" koledarjih slovanska imena. A ni to lepo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe in lecko

Steve

Guru
13. avg 2007
9.606
1.526
113
Res je zadnji odstavek trofi situacijo v nulo. Ampak kaj je najbolj zanimivo na tem odstavku: samokritično ga napiše hrvat, slovenski hrvatoljubci pa trdijo da je hrvaška poceni raj na zemlji, kateremu noben drugi ne parira. Seveda ob dejstvu da ti hrvatoljubci kaj drugega seveda še niso videli
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Se vidi kakšen folk se oglaša v tej temi s pripombami.. K dalje od Hrvaške ni bil ... :bonk:

Če sem ontopic, že 10 let nisem bil na hrvaškem.

Komentiram pač jamranje tule da najprej hrvati lezejo v rit nemcem, po drugi strani je pa narobe da uporabljajo svoja imena za mesece. In da je mera polna to komentira še tisti ki očitno zganja nacionalizem, hkrati se mu pa cool zdi da imamo ista imena mesecev kot šiptarji namesto da bi "kopirali" hrvate.

Nikoli ni prav.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
to kar pišeš je seveda neumnost, da ne rečem še kaj drugega...
če pokomentiram najprej tvojo zadnjo trditev, ravno zato ker potujem z družino po svetu lahko trdim, da mi je hrvaška mnogo cenejša saj letalo za 5 oseb od tega že vsaj trije, ki se tretirajo za odraslo osebo že v štartu pomenijo velik dodatek k potovanju, zato si svooj dopust planiram tako da sem poleti en mesec pri hrvatih na morju v zimskem času (ponavadi februar) pa vidimo kaj drugega oz imamo novoletna darila povezana z obiskom različnih destinacij povezanih z različnimi interesi, ki jih imajo otroci... s sinom, ki igra nogomet si ogledujeva npr evropske nogometne stadione, hči je bolj za koncerte oz destinacije povezane s kakšnimi filmi medtem ko najstarejši v vsakem od teh mest odteče zaenkrat polmaraton...
torej videl sem verjetno več kot povprečni državljan, na morje hodim na hrvaško ker mi je to praktično in konec koncev tudi cenovno primerno in zaradi tega sem po tvoje zarukan hrvatoljubec, ki kaj dlje od Paga ni videl
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Res me zanima kam vas je hodilo toliko na Alterju, da je bilo pivo ne tako dolgo nazaj 12 kun. Veliko Karlovačko je bilo v Istri že 15 let nazaj 15 - 20 kun, odvisno od razgleda in se cene dejansko niso kaj dosti dvignile.
Biograd na moru, dva lokala nasproti plaže, še lani točena ledena Žuja po 10 kun, Staropramen po 12. Lokali cel dan polni, pir dovažal nonstop, ostalo trmasto na 20 kun, prazno. Da ne govorim o giricah in sardelah, ki so jih prodal zraven. Pametni proti debilom.