a bo dvoličnost, neenakost pred zakonom

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
mascevanje uradni osebi? tega pa se nisem slisal...

sicer vem kam softi meri, ampak na intervencijski voznji veljajo malo drugacna pravila...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
mascevanje uradni osebi? tega pa se nisem slisal...

sicer vem kam softi meri, ampak na intervencijski voznji veljajo malo drugacna pravila...
kakšna?

policija te lahko objestno zasleduje in ogroža. pa je vse ok. tukaj pa zajec skoči an cesto, mlečnezobec zabremza, roka pravice pa hop v rit. sreča, da ni otrok tekel čez cesto..

recimo
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
mascevanje uradni osebi? tega pa se nisem slisal...

sicer vem kam softi meri, ampak na intervencijski voznji veljajo malo drugacna pravila...
Tukaj je očitno, da mu pravno nimajo kaj očitati in potem so od nekod potegnili nabuloze "brez razloga zaviral" in "maščeval pravni osebi". :bonk:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Softi ti si fuknj.en. Resno. Clovek konec pubertete pogrunta, da svet ni pravicen in se adaptira temu primerno. Ti in tebi podobni soncki pa jokate, ker je policaj na sluzbeni dolznosti ustavil kretena pac s prisilo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
hvala.
ni ga ustavil s prisilo, model se je sam ustavil in pri tem prisilno ustavil policaja, ki je razbil službeno vozilo in še njegovo. ne vem kako je z zavarovanjem v tem primeru.
vsekakor pa ni imel ne varnostne razdalje, ne prilagojene hitrosti voznim razmeram. mogoče so tudi gume krive, kdo bi vedel.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
kakšna?

policija te lahko objestno zasleduje in ogroža. pa je vse ok. tukaj pa zajec skoči an cesto, mlečnezobec zabremza, roka pravice pa hop v rit. sreča, da ni otrok tekel čez cesto..

recimo

zakaj pa je bezal? a on pa ni objestno vozil in ogrozal?

pa dejte se ze sprijaznit, da pac je treba kriminalce nekako ustavit. pa res ne maram usa, ampak tam imajo pa to postimano.

in zarad takih kot si ti policaji izgubljajo avtoriteto. namesto da bi bil vesel, da so enga svercerja malo prizemljili, bos zdej pljuval cez njihovo varnostno razdaljo.

sej vse lepo in prav, sam takim mi recemo pomanjsan zenski spolni organ. pa ni lulika.

pa brez zamere.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ni nbene zamere, dejstvo je, da je model vozil objestno. in to je to.
dejstvo je tudi, da je ta za njim vozil objestno, pa naj to ne bi počel.
mogoče pa ni vozil objestno, mogoče je imel samo neprilagojeno hitrsot in varnostno razdaljo.

ali kje piše, da so vozili 200? jaz nisem zasledil. lahko so vozili 50 čez mesto.

mi, pichke sonchkove rade beremo dosledno. pa brez zamere.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
najmanj kar je z varnostno razdaljo. ne vem pa a je prvi bil na plin, nafto al bencin.

v članku piše
Voznik vozila ni ustavil, ampak je vožnjo pospešeno nadaljeval v smeri Vodic. Med vožnjo po ravni pregledni cesti v naselju Moste pri Komendi pa je voznik renaulta nenadoma brez razloga močno zavrl, tako da voznik službenega vozila policije ni mogel ustaviti in je trčil v vozilo

kje piše da je kdorkoli presegel omejitev?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
734
113
ja samo potem bi bil policaj v prekršku in bi ogrožal ostale udeležence in spet ti ne bi bilo prav
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne, ni res. policaj z lučkami lahko vozi hitreje od omejitev. ogrožanje je druga zgodba.

tale članek je jasen.

iz most so šli 50, na ravnini je potegnil na 90, videl da policaj sledi njemu, kar je opazil z gledanjem v špegu, ko je pogledal naprej je zagledal zajca na cesti, zabremzal na polno in kabum..
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
734
113
v članku sicer ne omenjajo nobenega zajca, tako da je jasno, da si bil ti zraven in si tega zajca videl na lastne oči
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.878
8.906
113
EU
Softi ima tipično sonček reakcijo.
Nepridipravu dati polno zaščito, zaradi duševne stiske iz otroštva,. Policaja pa tožit zaradi ustrahovanja nepridiprava, ki je bil bogi in zato je bežal pred policajem. :gorjaca:
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Kdo pravi, da ga ne bi smel zasledovati? Vse kar bi moral narediti policaj je, da bi imel 1s daljšo varnostno razdaljo. Službeno vozilo je uničil čisto po nepotrebnem.

Ampak ker je v glavi mislil, "ti mene ne boš =bal", namesto, da bi pričakoval neumnost od sprednjega bedaka, je bil prepozen z zavorami. Kaj je s tem dosegel?

V prvem vozilu bedak, v drugem premalo izkušen policaj.

Na vadbišču Vransko imajo nazorno praktično vajo za vožnjo tik za ritjo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad