2.1 sistemci

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Odločam se za nakup 2.1 sistemskih zvočnikov. Zvočniki se bodo uporabljali večinoma za polsušanje glasbe in občasen ogled kakšnega filma. Nisem pa preveč zahteven uporabnik, rad bi samo nekaj kvalitetnega v rangu do 90€.
Zagledal sem se v Logitechov "sistem"

Prosim za vaša mnenja in predloge. Zvezdice letijo
cool-1.gif


LP!
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Sam mam 2.1 (po moči slabši) pa moram rečt da igra zlo fajn sam ga uporabljam pri računalu pa nimam nobenih pripomb, razen včasih pogrešam surround pri kakem filmu to pa je tudi vse. Če nisi zlo zahteven, te tudi to nebo motlo tak, da jih kar kupi.
 
Nazadnje urejeno:

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
priporočam ti jbl creature ..... logitecha seveda vsi hvalijo kak je oh in sploh, pa kak bass vdari, bass lahko vsak poglobi/pudari, kar pa še ne pomeni da je pokrit cel zvočni spekter kvalitetno ...... odvisno je tudi, za kako velik prostor se gre
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
priporočam ti...jbl creature ..... logitecha seveda vsi hvalijo kak je oh in sploh, pa kak bass vdari, bass lahko vsak poglobi/pudari, kar pa še ne pomeni da je pokrit cel zvočni spekter kvalitetno ...... odvisno je tudi, za kako velik prostor se gre

Slučajno sem kaka dva tedna nazaj preposlušal VSE kar se da dvosistemskega po SLO dobit za <100€...bratranec je bil v šopingu in mene zraven povabil kot "drugo mnenje". In v eni sapi govorit o kvaliteti in zraven pripopat te zvočnike je greh. Tile ne samo da zelo slabo igrajo za svoj denar, še totalno nepraktične oblike so. Navaden nizkotonec se da vsaj uporabit kot zasilno poličko, tale pa samo odžira prostor. Da o tem, da svojega dela ne opravlja kot bi moral ne govorim. O ostalem frekv. območju pa ne bi zgubljal besed. Bratranec jih je na smrt želel imet, pa sva naredila test...najprej sva poslušala ene, potem druge...pa ene...pa druge... Ni primerjave. Z4 so druga liga. V tem cenovnem razredu so res best-buy.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
hysterical-1.gif
..... verjemi da ta bass zelo dobro opravlja svoje delo in to zelo kvalitetno pa čeprav je videti kota da ga ni nič skupaj, pa tudi prostora ne zasede kaj dosti .... seveda logitech tam veliko bolj "nabija" ... to je samo šminka .... ko to postaviš v neko manjšo sobo zvok ni poslušljiv
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
hysterical-1.gif

No, neko približno razmerje že dobiš. Težko pa verjamem, da se zadeve popolnoma obrnejo v sobi.

Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
seveda logitech tam veliko bolj "nabija" ... to je samo šminka .... ko to postaviš v neko manjšo sobo zvok ni poslušljiv

Nizke tone se že zmanjša, to ni problem...druga stvar je, da so meni osebno srednji toni dosti lepše pokriti v Z4...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.755
2.041
113
za šankom
jaz sem imel logitech 2.1 zvočnike dokler niso crknili.pol sm pa blj po nesreči kot premisleku kupil teac xl 20 za cca 30€ pa morm reči da igrajo fenomenalno dobro sploh glede na odšteti denar.logitech se mi zdi da je bil okli 14k takratnih sitov.zgeldajo pa takole



E_10730074.jpg
 
Nazadnje urejeno:

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Jaz imam Z4 in jih uporabljam za glasbo in občasno kakšen film. Kupil se jih lani decembra za dobrih 17kSIT v Comtronu. Z njimi sem zadovoljen.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Lahko samo potrdim. Večina mi je odsvetovala te teacove, pa sem jih kljub temu kupil pred dobrim letom. Delajo fenomenalno dobro, nisem mogel verjet da so tako močni. Stali pa so me 8300 sit s poštnino. No, pred tem sem mel ene navadne 2.1 z močjo okoli 8W za 5k.
crazy1.gif


Imam pa jih v sobi s površino 12 m2. Bas ( na 80%) se čuje dobesedno v vse sosednje prostore v bajti
zmaga.gif
.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Jaz imam JBL spot in moram reči, da je zvok res odličen. Pred tem sem imel nekaj let Altec Lansing 2.1 (ne spomnim se točno modela) tudi nekje v cenovnem rangu do 100 € in so imeli veliko slabši zvok. Logitechovi mi pa od nekdaj niso delovali preveč kvalitetno, imajo precej zadušen zvok.

8475866_rb.jpg
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jst ti lahko recem da so Altec Lansing VS4121 za 50€ kar kul. Izgledajo dost lepo, pa dajo tut kar dosti od sebe za ta denar. Edin daljinca nimajo. Njihov naslednjik jih sicer ma sam je okol 70€.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik AfterEight pravi:
Jaz imam JBL spot in moram reči, da je zvok res odličen. Pred tem sem imel nekaj let Altec Lansing 2.1 (ne spomnim se točno modela) tudi nekje v cenovnem rangu do 100 € in so imeli veliko slabši zvok. Logitechovi mi pa od nekdaj niso delovali preveč kvalitetno, imajo precej zadušen zvok.

8475866_rb.jpg

evo moji so samo druga serija se pravi oblika, drugače pa je notranjost ista ........ zvoka pa ..... no saj ste slišali
grims-1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ksz
Kupil sem kar zgoraj omenjeni Logitechov sistem, bomo videli kako se bo obnesel na dolgi rok.

Hvala vam za predloge in komentarje, zvezedice podeljene 5*
wink-1.gif