10 najlepših svetovnih razgledov

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
10 najlepših svetovnih razgledov

Saj so lepi razgledi, ampak se najdejo še lepši.

Je pa za moje pojme eden izmed najlepših zagotovo ta

eiffel_show.jpg
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Noben se ne more primerjat z lepo obrito vlažno potrebno vročo muco....
 
Nazadnje uredil moderator:

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Mogoče bom mal tupast izpadel ker ne hodim v gore...ampak
Citat:
Tudi pogled na Mount Everest ni od muh. Zato raje, kot da bi zapravili na tisoče dolarjev, da bi se povzpeli na svetovni vrh, splezajte na goro Kalla Pattar v Tibetu. Za razgled, ki je zastonj, vam gotovo ne bo žal. Foto: Reuters

Za na everest je treba plačat tisoče dolarjev ???
confused-1.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Jah, probaj zdaj lepo vzet denarnico s 100€ not in se s tem spravit na vrh Everesta ...
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
Jah, probaj zdaj lepo vzet denarnico s 100€ not in se s tem spravit na vrh Everesta ...
a na sosednjo goro pa gre ? glede na citat se meni malo čudno zdi

kao...prideš pod everest in plačaš par tisoč evrov...prideš pod sosednjo goro in greš zastonj gor..
crazy1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
No, zdej si vsaj povedal, kdo si
grin1.gif


Kva so to za eni metalčki?
cool-1.gif


Drugač je pa eden lepših razgledov z mojega balkona - pa še zastonj je (je - bil pa ni... če se razumemo...
wink-1.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
tole so pa kar Šank Rocki, na zaključku Šou Festa, med skladbico Pravljica o mavričnih ljudeh.
wink-1.gif




drgač pa una fotka z Bore Bore - kaj ti bo taka plaža, če pa ni nobenih, ki bi primigljale mimo...
grin1.gif




p.s.: sej se nikol nisem preveč skrival...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Tistale lestvica je res kr'neki. Sem videl že mnogo lepših (in to pri nam, da drugje ne štejem). Mislim, pogled z Akropole na umazanijo spodaj je pa res fenomenalen ... not.
bonk.gif
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik WhiteCell pravi:
Mogoče bom mal tupast izpadel ker ne hodim v gore...ampak
Citat:
Tudi pogled na Mount Everest ni od muh. Zato raje, kot da bi zapravili na tisoče dolarjev, da bi se povzpeli na svetovni vrh, splezajte na goro Kalla Pattar v Tibetu. Za razgled, ki je zastonj, vam gotovo ne bo žal. Foto: Reuters

Za na everest je treba plačat tisoče dolarjev ???
confused-1.gif

Na tem linku imaš ''cenik'' za obisk Mount Everesta.

http://www.alpineascents.com/everest-price-date.asp

Zelo drag šport.
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Ko kdo reče razgled jaz najprej pomislim na kaj takega.
smirk-1.gif



Ena izmed tepui oz. mizastih gora tam nekje na tromeji Venezuele, Gvajane in Brazilije.



Še ena..



Pa še Auyan-tepui, najbolj poznana in najbolj obiskana mizasta gora, dom Angelovega slapu, ki je s padcem 979m ( neprekinjen padec 807m ) najvišji slap na svetu.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Malce površno sem prebral. Videl sem samo čudenje, da pot na Everest ni poceni, spregledal pa da je za primerjavo dana sosednja gora
wink-1.gif


@Goran: Cost: $65,000, ob tem pa je še čez 10 alinej kaj vse ni vključeno v to ceno (med drugim tudi povratna letalska karta do Nepala, oblačila in druga oprema, zavarovanja, ...). Umret se da tudi precej ceneje
wink-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Citat:
Uporabnik WhiteCell pravi:
Mogoče bom mal tupast izpadel ker ne hodim v gore...ampak
Citat:
Tudi pogled na Mount Everest ni od muh. Zato raje, kot da bi zapravili na tisoče dolarjev, da bi se povzpeli na svetovni vrh, splezajte na goro Kalla Pattar v Tibetu. Za razgled, ki je zastonj, vam gotovo ne bo žal. Foto: Reuters

Za na everest je treba plačat tisoče dolarjev ???
confused-1.gif

Na tem linku imaš ''cenik'' za obisk Mount Everesta.

http://www.alpineascents.com/everest-price-date.asp

Zelo drag šport.
Raje skrij ta link, da ga ne vidi naša vlada... bo treba kredit vzeti, če se boš hotel sprehoditi na Triglav...
cool-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ksz, par teh kao najlepsih razgledov sem videl tudi v zivo, pa kaj naj recem ... nekaj je res lepo nekaj pa tud ne , Times Square v NY ni nic posebnega.