1. SNL 2017/2018

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Ja in? A če ga gledaš imaš boljše mnenje kaj je zasluženo in kaj ne (sem gledal spomladanski del, sej sem napisal da sem z veseljem gledal kako so predali krono)?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.212
4.696
113
Za nogomet je sigurno dobro, da se klub na vrhu vsake toliko menja. Če bi do lovorike uspelo priti komu drugemu kot Mariboru ali Olimpiji, bi bilo še bolje. "Monopol" je zmeraj slab na vseh področjih. Od izenačenega prvenstva imajo vsi več. Bolj bi mi bilo sicer všeč, če bi prvenstvo dobil Mb, ampak po drugi strani si tega ne zasluži, če ne uspe medsebojne tekme suvereno zmagati.
Upamo lahko na čudež, da bo Olimpiji v Evropi uspelo nekaj malega pokazati.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Za ligo je vsekakor dobro,da sta dve ali tri ekipe katere so koliko toliko v igri za naslov do konca.
Kar se tice zasluzenega prvega mesta,tako bom povedal....cestitam olimpiji za srcno in borbeno zmago v LV in to je tudi vse...v medsebojnih tekmah je vse izenaceno 1 zmaga na vsaki strani,se celo gol razlika je 4-4,olimpija je pač dosegla gol več v gosteh in to je to.
Da je mela 4 penale v zadnjih stirih krogih in vse te v zadnjih 15 minutah tekem v katerih je bila v podrejenem oz izgubljenem polozaju niti ne omenjam,pa ceprav nekateri penali so tudi bli....ampak.....
Tako,da je Olimpija prvak res je,ampak MB ni nič manj kot olimpija dosegel letos....80 pik in gol razliko +48 (olimpija +44),dosegli smo tudi 15 golov vec kot olimpija,kar samo potrdi dejstvo,da smo igrali napadalni nogomet na zmago...najboljsi strelec je ZAHOVIC....prvi zeleni je daleč zadaj....pa še smo igrali tekme proti zvenecim ekipam,ena od teh je igrala celo finale lige prvakov....niso izgovori ampak dejstva,katere potrdijo,da nasa sezona je bila neglede na naslov fenomenalna.
Cestitke se enkrat prvakom iz ljubljane....
MI SMO MARiBOR
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Obisk "čage,fešte,slavja" ob osvojitvi lige in finalu pokala je samo še en dokaz več, da žabari dr**te na NK MARIBOR,ker očitno samo takrat "nafilate" te vaše stožice....
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Car
Čestitke za neuspeh. Kaj pomaga biti prvak v neki obskurni ligi, če še na prvo stopničko nisi sposoben prestopiti.

Bom drugace napisal: kaj pomeni privilegiranje s strani sodnikov se je lepo videlo na prvi stopnici v evropi, ko je mali prljavi smrad dobo direktnega rdecega.
Zal pa bo v Slo ligi se dalje tak igral in ne bo dobil nocesar...

Ps: s korektnim sojenjem ne bi oni bli niti blizu 80 pik, kaj sele prvaku...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Pa horica je zmagala domžale pa remizirale, samo olimpija je popušila pa najjača?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Rudar, ne Gorica. In to z kar 7:0.. Hja, Olimpija bo pač še naprej delala sramoto. Na srečo zdaj neuspeh instant kluba ne vpliva več na skupni keoficient, temveč si ga vsak klub ustvari sam.
Je pa lepo vidno, da takoj ko ne sodi kakšen sodnik izpod okrilja NZS oz. nepristransko, je Lolimpija v podrejenem položaju. Mali crni cigo dobil direkt rdečega, za kar sem siguren, da v 1. SNL nebi dobil niti rumenega. Da pa zaradi tega Olimpija nima več niti enega registriranega napadalca za povratno tekmo, je pa tudi absurd svoje vrste...

Maribor rutinirano, z maj kot pol moči, Rudar vrhunsko, Domžale sicer zapravile lepo prednost, a 2 gola na gostovanju sta vseeno lepa popotnica...