1. SNL 2017/2018

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
glede na to da ima olimpija nekje 8 mio evrov dolga, jo edino liga prvakov rešuje letos, kar pa vsi vemo da je misija nemogoče (tudi če bodo prvaki), tak da bo počasi spet 5 liga
 
I

Izbrisan uporabnik #488

glede na to da ima olimpija nekje 8 mio evrov dolga, jo edino liga prvakov rešuje letos, kar pa vsi vemo da je misija nemogoče (tudi če bodo prvaki), tak da bo počasi spet 5 liga
ne podcenjuj žabarjev, po moje lahko tekmo v mb gladko dobijo
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Po videnem letos lahko samo molijo, da bo Maribor sam sebe premagal - drugace grejo domov z vecimi goli v svoji mrezi.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
....prvo skoči pol pa reci hop....
....brez komentarja do sobote zvečer....
Mi smo MARiBOR
...trgaj in grizi...
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Lep derbi, na visokem nivoju.
Ni pa mi jasno, kaj se nonstop tega Šulerja tišči v prvo postavo, tip ne zna ne podajat ne branit. Več kot pol podaj gre ali v avt ali pa nasprotnikom. On še za NK Duplek ni. Pri zmagovitem olimpijinem golu ga je Vombergar z lahkoto preskočil in zabil gol. J***š takega branilca...

Kot drugo pa mi ni jasno, kaj je Milanič imel v glavi, da je razbil sredino in igral s 4-imi napadalci... :bonk:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Odlična igra obeh klubov, čestitki Olimpiji sedaj pa se bo šele videlo iz kakšnega testa so. Bodo preskočili vsaj prvi krog ali naredili sramoto Sloveniji.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.635
3.869
113
Odlična igra obeh klubov, čestitki Olimpiji sedaj pa se bo šele videlo iz kakšnega testa so. Bodo preskočili vsaj prvi krog ali naredili sramoto Sloveniji.

Olimpija ima še vedno velik problem. In to je zaostajanje igralcev v napadu. Večkrat se je videlo, da crni pri napadu ni imel komu podat pri odtekanju. Biščan je zgubljal živce. Tudi pri strelih na gol praktično ne izkoriščajo odbitih žog.

Zato je Olimpija zadnje čase tako neučinkovita pri realizaciji. Včeraj se mi zdi, da so imeli več sreče kot pameti.

Če se ne bo to popravilo, bodo imeli precej problemov pri naslednjih dveh tekmah.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Všolali "smo" se sami, preveč zapravljenih možnosti in premalo moške igre na koncu
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Čestitke pubecom za borbo in voljo....čestitam tudi Olimpiji za dobro tekmo...
MI SMO MARiBOR