1. november - low budget

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Konec oktobra (začetek novembra), bi "za male pare" skočili kam na toplo za nekaj dni. Imate kakšne konkretne (link z možnostjo nakupa letalske vozovnice) ideje?
Izhodišče je lahko Ljubljana in bližnji aerodromi (Celovec, Graz, Zagreb, Ronchi,...).

Do sedaj smo se fijakali z avti, letos bi pa mal bolj hoh vse skupaj speljali
grin1.gif
Ideja je bila Ciper, Kalabrija, nekdo je predlagal Egipt (mi ne diši preveč), pa take fore. Uglavnem, mora biti kakšno stopinjo bolj toplo, kot pri nas (v Ankaranu) in pri morju.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Poglej na volotea.com, leti iz Benetk, sploh leti po Italiji so ponavadi precej poceni. Sem gledal ravno par dni nazaj in je bila recimo povratna do Brindisija (ok, ni Kalabrija, je pa južno) v povprečju okrog 30 EUR v eno smer.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.080
799
113
Za low budget predlagam last minute in si samo destinacije naberete. Andaluzija, Kalabrija, Peloponez, Kreta, turški del Cipra, Antalija, tudi Baleari in Kanarci. Če ste za.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Poglej na volotea.com, leti iz Benetk, sploh leti po Italiji so ponavadi precej poceni. Sem gledal ravno par dni nazaj in je bila recimo povratna do Brindisija (ok, ni Kalabrija, je pa južno) v povprečju okrog 30 EUR v eno smer.

Dober namig, tnx! Bomo pogledali.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Je na teh destinacijah (Sicilja, Andaluzija, Barcelona) ob sončnih dneh možno ujeti malo morske kopalne "posezone"?
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Mi smo se oktobra kopal na Korziki....sam glede na letosnje "poletje" vprasanje kok stopinj bo melo morje
smile-1.gif


LP
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Mi smo se oktobra kopal na Korziki....sam glede na letosnje "poletje" vprasanje kok stopinj bo melo morje
smile-1.gif


LP

Za kopanje ni tak problem. No, v vodo greš skoraj sigurno lahko, če je v tistem času lepo vreme. Nekaj let nazaj smo se v tem času kopali na Elbi. Lansko leto smo bili v Toscani in smo se kopali brez problema. Nismo se pa ravno namakali, zaplavaš, se malo strezniš
evil.gif
in greš ven. Je bilo pa izredno toplo vreme v tistih dneh.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Sicilija ja, Andaluzija ja, Barcelona bi bila verjetno izven budžeta; v Maroku vsekakor ne, tam je še poleti Atlantik premrzel, vsaj tame.
Kaj pa Dugi otok? Gužve ni, če narajmaš vreme je voda čisto OK.