globok dekolte in buljenje vanj

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Eno vprašanje za vas punce.

Kako hudiča naj NE pogledam v takle parček, če pa je to v moji naravi da moja zrkla same od sebe poskačejo tja vmes nekam gloooboooko?

article_main_wide.jpg


Če se že oblečete takole potem vsaj pričakujte, da bomo tipi prvih 20-20.000 minut buljili samo v pljuča in ne drugam.


Zanima me namreč, če ste se zdaj že skulirale in ne težite več glede tega, da vas gledamo samo v joške medtem ko hodite po ulici oblečene v premajhne modrčke in premajhne majčke?


Ker včasih vem da sem slišal jamranje bab kako tipi samo bulimo v vaše joze - in mi to nekako ne gre skupaj zakaj se potem tako oblečete če pa nočete teh pogledov?!?
To je kot da bi zajebaval otroka v živ mozak, pokazal bi mu neko iber kul igračo ampak hkrati bi mu jo prepovedal gledat, kaj šele se dotikat
bonk.gif



sadistke ste
jezen.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Nekaj časa nazaj s frendi sedimo v oštariji, pijemo že tretjo rundo pametujemo o slovenskem fucbalu in
ledene točene na mizo nosi res ena taka prava mašina, minič, dekolte, res za pogledat babnica.

Pa jaz sn taki, da če je kaj, jaz pogledam, pa če je moja zraven al pa ne, ona pošimfa, jaz pohvalim, in to je to.

In ta dekla v kafani reče; "No, pa ni lepo tako očitno bulit!" Sem rekel: "No, pa ni lepo tako očitno sexi se oblačit!"

Sma zaključla. Nevem kdo je tu manj kolturen, ona ko ima kot kelnarca v gostilni pol ziz in fufle zunaj, al jaz ko
pač to gledam ker sem moški in je občudovanje žensk v naši naravi.

Če ti gre na qrac da te gledajo v zize, pa obleči debeli puli, mej jeans jaknico preko, nosi širše kavbojke al pa pajkice
s kako ohlapno obleko pa nebo nekih zmotnih pogledov.

Če je baba na cesti hudo oblečena jo pogledam brez grama srama. Sram bi me blo če bi me zalotla da jo skozi
klučavnico gledam, ne pa na cesti javno vsem na očem.

Sicer pa takim babam to podzavestno paše da jih dedi čekirajo, nabija ego in daje vedeti da nekaj pa so še "babe".
 

B81

22. jul 2007
34.457
8.934
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Sicer pa takim babam to podzavestno paše da jih dedi čekirajo, nabija ego in daje vedeti da nekaj pa so še "babe".

eee, to je to.
Sicer pa z mojo mama dobro to rešeno, jaz pogledam, ona tudi, jaz rečem vauu, ona reče vau, pa je .....
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sem najprej prebral, da imaš z MAMO to dobro rešeno.


Imaš pa s svojo rešeno? Sej svoji lahko gledaš kar hočeš kadar hočeš. To je ena od prednosti met punco.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.985
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Če si prov obrnjen je normalno da buljiš v tiste cizke. Sem predvčerajšnem šel s svojo v BTC, matr je mela ena velke cize pol pa še modrc našponan da so skor ven padle men so se pa cedile sline. Seveda se moja takoj nasmeji ko vidi za kaj gre, potem pač komentirava...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ma sej je logično da če imaš dobro razmerje da ti bejba nebo težila če tko kdaj pogledaš. Kar se mene tiče pač pogledam, če pa bi pa bejba rekla da kaj buljim bi pa ji pač preprosto reku da ma dobre joške.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ne nosim globokega dekolteja v javnosti, tako da nimam problemov z buljenjem vanj. Premejhne modrčke pa ne nosim ker se imam preveč rada...
smirk-1.gif
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
ksz

prav super so majice z dekoltejem, lepo izgleda pa še vroče ni tako kot v neki zaprti majici...
cheer.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.985
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Tjaša ne nosi dekolteje ker ima premajhne cizke, če bi imela take velike kot ima tista na sliki takrat bi pa kazala. Prav tako nima miniča ker ima veliko rit kar mene ne moti saj imam rajši kakšno mal bol špehnato kot pa tiste kosti.