Samoplačniški rentgen v LJ (okolica)?

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Kam slikat samoplačniško in da si po možnosti takoj na vrsti? V Lj sem našel Medilab, še kje mogoče?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Rebra!
grin1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
pa saj za RTG si praktično povsod takoj na vrsti, tud prek zavarovalnice

bolj so problem CTjih in NMR
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
No ker je vikend nisem imel priloznosti nikamor poklicat, ampak malo berem in po raznih forumih pisejo, da tudi samoplacnisko nisi prav hitro na vrsti. Na zavarovalnico mi je vseeno, ker se mi nekako ne da po napotnico in potem se narocat. Malo se mi mudi zaradi morja in malo zaradi nadaljne akcije (sonce klice).
smile-1.gif
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Hint: Urgenca. Od nesreče do obiska urgence mora miniti čim manj časa. Če se ne motim, je lahko največ 12 ur.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.264
5.822
113
pri taščici
pa rebra se baje težko samo na RTG vidijo če so zlomljena7počena
hint: petra majdič
Če so potem težko dihaš, da o kašljanju in smejanju ne govorimo (nemogoče)
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Mah, sem obupal. Bi moral do dohtarce po ne vem kaksno napotnico, ker baje obstaja par vrst slikanj reber. Sicer sem funkcionalen, edino na globok vdih in pritisk na rebra me mal zaboli. Smejem, kiham, kasljam BP, mogoce pri kihanju malce cutim zadevo. Bolj me je zanimalo ali je treba mirovat ali ne, ampak hebat ga dokler je pretezno ok ne bomo lezali.
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.264
5.822
113
pri taščici
ko bošimel zlomljena rebra, se ne boš režal, kašljal in podobno.... jeba je kašljat z čudnimi rebri. smeh lahko zadržiš, kašelj težje
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
ja no? in kaj potem čakaš? pejt do dohtrja, da te pregleda. pač boš zamudil par dni na morju, ampak boš vsaj mirno spal!
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Mah, sem obupal. Bi moral do dohtarce po ne vem kaksno napotnico, ker baje obstaja par vrst slikanj reber. Sicer sem funkcionalen, edino na globok vdih in pritisk na rebra me mal zaboli. Smejem, kiham, kasljam BP, mogoce pri kihanju malce cutim zadevo. Bolj me je zanimalo ali je treba mirovat ali ne, ampak hebat ga dokler je pretezno ok ne bomo lezali.
smile-1.gif

NE prevec komplicirat. Ce (odlocnejsi) pritisk na rebra povzroci ostro bolecino, potem bi eventuelno bilo za slikat. Ce je bolecina topa in povrsna, ni panike.
 

ForeignBreed

Pripravnik
17. avg 2007
712
0
16
Bačka Palanka
z zlomljenimi rebri normalno vse delaš...
sam sem imel (oz. še imam) cca 6 zlomlenih/zdrobljenih reber na hrbtnem predelu pa to nisem vedel...
pač sem padel po stopnicah, malo je počilo pa so šele cez 3 mesece na zdravniškem pregledu pogruntal ko so mi slikali pljuča
je pa problem, ker se je vse narobe zarastlo, pa rebra na momente malo strižejo
evil.gif