s cim se odzejate v tej vrocini?

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ker je vroce za popizdit, meni zlo zlo pasejo smoothiji (od fructala, SPARa...). zdaj pa me zanima.
je v teh pijacah kaj vitaminov not, da dejansko nadomestijo sadje ali pa je vse skup samo polno sladkorja (ki se ga drugace izogibam) in marketinski nateg?

itak pa pijem bolj ali manj vodo, kar tisto iz pipe, zaenkrat imamo v MB ok vodo. sam vcasih pase kaj z okusom ala smoothie. pa seveda hladen pir. temni.

kaj pa vi?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
jabolčni sok + mineralna voda (fifti:fifti) pa veeeelikooooo leda not

vmes pa kakega radlerja za presekat
grin1.gif


grem
nahrung002.gif
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Drugače pa, je dioptrija prevelika, da bi prebral, kaj na nalepki piše? Deklaracija o vsebini? Saj piše, koliko sladkorja vsebuje (ki se ga drugače izogibaš).
LP!
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
VODA z ledom me najbolj odžeja. Sem in tja si naredim kakšno Cedevito ali limonado brez sladkorja, spet z ledom.

Alkohola se ne taknem, razen proti večeru če grem kam tko.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Rdeč špricer. S cvičkom. Proti večeru in zvečer pa čistga. Dones sem na vodi oz sem en pir spil, ker grem zdele z obale jutri pa šiht. Ja, ko pridem domov pa radler ali dva.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Voda, nelsadkana limonada ali lubenica. Alko, in razne sladke zadeve itak samo še poslabšajo situacijo ...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sadni čaj skuham in dam v hladilnik ali pa bezgov sok z vodo in ledom

PA kkšn Guinness sm ter tja
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Ali voda, ali limonin sirup razredčen z radensko, ali pa NaturRadler od Gosserja, ker ni tako sladek...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.567
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sadni čaj, ohlajen seveda, radenska in pa cedevita.

sem zadnjič bral, da voda, navadna pač, ali iz pipe ali flaširana, dejansko ne odžeja, čeprav se čutiš odžejanega, ker naj bi še bolj izpirala celice oz. pobirala tiste hranilne snovi.

priporočajo vode z okusom oz. izotonične napitke (zato so Smoothiji tako blagodejni, ker so polni vsega) - telo je dehidrirano, vendar potrebuje tudi večje količine vitaminov in rudnin ... (tudi dohtarca isto povedala moji mami, ki je bila pred kratkim pri dohtarjih) ...

najbolj pa priporočajo pitje čajev, po možnosti brez sladkorja ...
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Mineralna voda
Navadna voda
Limonada
Cedevita
Skuham čaj in ga imam v hladilniku, po možnosti brez sladkorja
... pa kakšen Gosserjev radler zvečer...
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
sadni čaj, ohlajen seveda, radenska in pa cedevita.

sem zadnjič bral, da voda, navadna pač, ali iz pipe ali flaširana, dejansko ne odžeja, čeprav se čutiš odžejanega, ker naj bi še bolj izpirala celice oz. pobirala tiste hranilne snovi.

priporočajo vode z okusom oz. izotonične napitke (zato so Smoothiji tako blagodejni, ker so polni vsega) - telo je dehidrirano, vendar potrebuje tudi večje količine vitaminov in rudnin ... (tudi dohtarca isto povedala moji mami, ki je bila pred kratkim pri dohtarjih) ...

najbolj pa priporočajo pitje čajev, po možnosti brez sladkorja ...

Če bi mi dohtar priporočil vodo z okusom nad navadno vodo, bi ga v trenutku zamenjal. Sladkor, umetne arome in voda naj bi bile boljše od navadne vode?
confused-1.gif


Izotonični napitki so res zakon, ampak če poješ dovolj sadja/solat čez dan pa ni panike glede primankljaja mineralnih snovi ... lahko brez skrbi piješ vodo ali pivo cel dan
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
KSZ.

Pivo. Ma kaka voda pa sokeci. Sami jeben cuker.

Ovi je gori napisal bandidos cuba libre, pa ni šanse da to splaknem dol.

Sej ne zarad kalorij, samo vseeno zadeva ma ene 200 na deci. Dajte ga no srat, mi je cuker
na 26 nabije.

Zaj v teh dneh vročine sem pa pijan 24/7. Jaz mam pivo rad. Ko dobim na mizo 0,5 ledenega.

Jaz bi se po faci namazal z njim...
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
"Priznajmo si posteno najbolj odzeja pir"
 
Nazadnje urejeno: