Krussel Bela toribca za E71

NoviC

Pripravnik
11. jun 2008
278
0
16
V big bangu sem zasledil, da imajo črno torbico za E71. Je možno oz kdo ve če se, da dobiti tudi belo? Lp
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
da ti ukradem temo, jaz pa iscem torbico al nekaj takega kot je za tek pa druge aktivnosti (ipod ma neko taksno). da bi blo tesno ob telesu, ker to s torbico skace sem pa tja... za e71


heh, vbistvu sem si ze odgovoril. sportno torbico za iphone iscem, ker so mere skoraj enake
cheer.gif

ma kdo tole?

case logic torbica

 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ne ne, bom probal kr za iphone vzet... ko so mere skor enake. me zanima, ce majo v big bangu take torbice, da si jo grem kr kupit, ce ne jo bom pa prek spleta narocil. tisto case logic varjanto. raje bi jo sicer v trgovini kupil, da se prepricam, ce res pase
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Ravno zato je kul spletni nakup, ki omogoča vrnitev blaga v roku 8 dni
wink-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
saj vseeno, sem jo ze narocil. pardon odpiralcu teme, ker sem mu jo ukradel.

narocil sem tisto torbico, ko sem jo linkal prej. mislim da bo slo lepo not
smile-1.gif

iphone in pa e71 imata skoraj enake dimenzije, tako da nebi smelo bit tezav
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
En feedback na mimovrste.com za krusel torbico

Nakup torbice odsvetujem, saj se mi zdi izredno neuporabna. Folija na področju tipk je iz trde plastike, kar povzroči pritisk večih tipk naenkrat. Vidljivost ekrana se močno zmanjša saj se na njegovem območju pojavljajo zračni mehurčki od folije torbice.
Morda bi bila načeloma uporabna za tiste, ki telefon uporabljajo v res nemogočih razmerah in imajo večkrat umazane roke.
Naj omenim, da je zadrga dokaj moteča, saj se po zaprtju jeziček zadrge nahaja na desni strani telefona in neprijetno binglja naokoli. S tem namenom sem ga s kleščami odščipnil (zato izdelka ne morem vrniti) torbica pa mi je povzročala toliko težav, da sem jo nazadnje odstranil in vrgel v predal.
Priporočam nakup? NE!
 
Nazadnje urejeno:

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Ravno taka kriza pa ni. Tipkat je res treba s konicami prstov in po vrhu tipk. A se da dokaj normalno. Ravno romana pa se na mobilniku ponavadi ne piše. Če je potreba imeti telefon zaščiten je torbica popolnoma OK.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
evo, sem dobil torbico... zaenkrat ok, sicer se ne skrije cisto noter, pa ne mores je zavarovati, da nebi ven padla, kar je velik minus. ampak, ko si zvezes na roko, nekak tak stisne, da ni sanse da odleti ven, razen ce res res res ornk mahas. pa se takrat vrjetno ne. edino kaj me muci je to, da ni zaprto zgoraj zarad svica pa to... material je ok

bom testiral, ce ne sem pac zagonu 20€ za znanost
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: