81. Podelitev oskarjev: zmagovalci že znani?

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Boste spremljali? Imate svoje favorite? Kateri film bo zmagovalec in kateri poraženec?

Menda je nekdo objavil pismo, v katerem naj bi bili navedeni zmagovalci vseh kategorij. Organizatorji zanikajo avtentičnost, vendar je na stavnicah povzročil pravo razburjenje, saj je v eni od kategorij napovedan precej presenetljiv rezultat...

Na link kliknite samo, če želite videti zmagovalce: Novica na Sky News.

Če bi bili vsi zmagovalci s tega seznama pravi, bi bil jaz osebno malce razočaran...
 
Nazadnje urejeno:

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
V noči z nedelje na ponedeljek ob dveh zjutraj... Prenos bo na HRT1 in PRO7.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Razočaran bi bil nad naslednjimi izbori (tiste, kjer se strinjam, ali pa nimam boljšega predloga, sem izpustil):

Actor in a leading role: Mickey Rourke - jaz bi dal Bradu Pittu
Actress in a leading role: Kate Winslet - vem da je kruto, da Kate spet ostane brez, ampak Jolie je bila boljša
Actress in a supporting role: Amy Adams - kriminalno, Penelope Cruz enostavno MORA dobiti oskarja za VCB
Costume Design: The Curious Case of Benjamin Button - je rajt... kostumi so bili boljši tako v Australii, kot The Duchess
Film editing: Milk - preveč "male gay sex" scen ... (malo za hec)
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Zelo zelo dvomim, da bi karkoli ušlo. Končne rezultate vesta samo 2 človeka, ki imata kuverte vseskozi pri sebi.

Evo, nekaj sem našel ampak ni čisto tisto kar sem iskal:

Citat:
Nomination ballots were mailed to 5,810 voting members on December 26, 2008, with votes due by January 12, 2009. Nine days later, on January 21, the PricewaterhouseCoopers ballot team delivered nominations results to the Academy in preparation for the announcement on January 22. Final ballots will be mailed today (January 28, 2009); final ballots are due by February 17.

All completed ballots are delivered to PricewaterhouseCoopers. The balloting leaders then manually tabulate the responses according to Academy rules. As a precautionary measure, two complete sets of envelopes bearing recipients’ names are prepared and brought by PricewaterhouseCoopers partners to the ceremony via separate, secret routes. As a second precautionary measure, the PricewaterhouseCoopers balloting leaders also memorize the names of the award winners.

Identities of Oscar recipients are kept confidential until they are announced during the live telecast. During the telecast, Oltmanns and Rosas will remain backstage and hand the envelopes to award presenters immediately before they walk onstage.

Pa še malo bolj obširno:
http://www.variety.com/awardcentral_article/VR1117959767.html?nav=howitworks
 
Nazadnje urejeno:

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Glavno mislim, da je, da bo mela Angelina orglico za 20 miljonov dolarov....according to 24ur.com
 
Nazadnje urejeno:

zvezdana

Pripravnik
28. avg 2008
82
0
6
Ja in Anistonova jo bo grdo gledala izza vogala
smile-1.gif
.
Glavnih nominirancev, razen Fantka v črtasti pižami, še nisem gledala a vsekakor upam, da ne bodo tako razočaranje kot na primer lanskoletna Pokora.
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik zvezdana pravi:
Glavnih nominirancev, razen Fantka v črtasti pižami , še nisem gledala a vsekakor upam, da ne bodo tako razočaranje kot na primer lanskoletna Pokora.

Potem nisi gledala nobenega, ker ta film ni nominiran za oskarja
wink-1.gif
(niti enega ne)
Bomo vidl...glede na nagrade, ki jih je že prejel (globusi...) bi kar stavil na Slumdog Millionaire. Konec koncev je res dober film
smile-1.gif
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Moje stave so take:

Najboljši film: Slumdog millionare
Najboljši igralec: Mickey Rourke
Najboljši stranski igralec: Heath Ledger
Najboljša igralka: Meryl Streep (moram povedati, da nisem gledal niti enega filma ženskih kandidatk, samo ugibam, isto se nanaša na stransko igralko)
Najboljša stranska igralka: Penelope Cruz
Risanka: Wall-E
Režija: Slumdog

Drugih kategorij pa ne bom napovedoval.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

ksz

Sludog Millionare sem gledal ravno to soboto. Saj ne rečem... dober film. Ampak v tej konkurenci bi rekel, da je bila odločitev bolj politična kot umetniška.

Tako kot je Salim dobil 20M in nekakšno priznanje najnižjim kastam indijske družbe, tako je tudi njegov film dobil Oskarja.


Zelo sem pogrešal 7 pounds...
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Slumdog pometel s konkurenco
cheer.gif
Vse lepo in prav, samo veliko ljudi misli, da je to bolywoodski film, pa ni. Snemali so ga angleži v indiji. Tudi glavni igralec je anglež indijskega porekla, ki je za snemanje filma bil prvič v indiji.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
K sreči se je izkazalo, da je tisti seznam deleč od resnice. Tako sem razočaran le nad eno samo kategorijo - kratki animirani film. Jaz sem navijal za Presto .

Slumdog Millionaire je bil sicer res odličen film, vendar ne tako zelo dober kot kaže število oskarjev, ki jih je dobil...