Britje glave

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
No, tole vprašanje pa je predvsem namenjeno tistim pubecom, ki si brijete glavo na nulo.
Zanima me ali si glavo brijete vsak dan in s čim?
Ali obstaja kaj boljšega kot recimo Gilette Fusion in podobne zadeve, ki so primarno namenjene za britje obraza? Ker če si ene par dni ne obriješ betice, jo je potem že težko pokositi s temi zadevami, ker lasje že preveč zrastejo in bi zato potreboval kakšno bolj robustno kosilnico.
grin1.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Kri in čast kamerad!
grin1.gif


Nekje od 2 do 3x na teden. Odvisno od priložnosti. Uporabljam Gilette Mach 3, peno pa tisto, ki mi prva pride pod roke v trgovini. Če ti lasje "podivjajo" pa potegneš z mašinco na milimeter in potem čez s klingo. Fino poliranje pa zopet odvisno od priložnosti. Včasih losion po britju, včasih pa krema za po britju. Samo, da se sveti pod lampo.
grin1.gif


In kateri sekti pripadaš?
grin1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
Sekti SiMobil - 60% pokritost
smile-1.gif


Ma saj se ne delam norca, sam sem enak. Samo jaz si z strojčkom na 3 mm potegnem vsak teden pa je.
 
Jaz sem točno 10 let nazaj, po nekem žuru, zjutraj na vse pretege želel spraviti frizuro vsaj v tako stanje, da bi lahko šel v trgovino, pa mi ni ratalo. Tako me je razpi*dilo, da sem prijel mašinco in snel dol tistih 15cm las. Od takrat moja glava diha, si ne morem predstavljat, da bi mi to še kdaj jemalo cajt pred ogledalom. Zjutraj se popraskaš & you're ready to go. Bomba je
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kaj, a čelav si ti, pa še fuzbaler za povrh? Isusek, kakšna kombinacija......
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
jaz sem po glavi pobrit
A ni to v fuzbalu nevarno, da ti nek fuzbaler, (ker je znano, da fuzbalerji niso preveč inteligentna rasa) žogo zamenja za tvojo lobanjo?
A to, da bi imel pa neko normalno frizuro, se pa ne da? Al čupo al pa nič?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
jaz sem po glavi pobrit
A ni to v fuzbalu nevarno, da ti nek fuzbaler, (ker je znano, da fuzbalerji niso preveč inteligentna rasa) žogo zamenja za tvojo lobanjo?
A to, da bi imel pa neko normalno frizuro, se pa ne da? Al čupo al pa nič?

če vsakodnevno treniraš en ali dvakrat in se po vsakem treningu (po principu osnovne higiene) tuširaš, ti 1 cm dolgi lasje naredijo ogromno koristi, pa še izgledaš ne tako kot tazadnji čefur

poglej novakoviča kak je na tekmi - katastrofa od katastrofe

pol maš pa druge ekstreme, ki več časa pred tekmo porabijo za urejanje frizure, kot za samo pripravo na tekmo
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
pa še izgledaš ne tako kot tazadnji čefur
Kako pa zgledaš? Kot ulična svetilka?
Citat:
poglej novakoviča kak je na tekmi - katastrofa od katastrofe
Kaj pa je to novakovič?

Ej pobje, zaboli me krtača če mate vi svetleče lobanje. Ste pač eni kljukci. Nič novga. Saj je moderno biti kljukec. Bolj zgledaš debilno, bolj si moderen.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
No, tole vprašanje pa je predvsem namenjeno tistim pubecom, ki si brijete glavo na nulo.
Zanima me ali si glavo brijete vsak dan in s čim?
Ali obstaja kaj boljšega kot recimo Gilette Fusion in podobne zadeve, ki so primarno namenjene za britje obraza? Ker če si ene par dni ne obriješ betice, jo je potem že težko pokositi s temi zadevami, ker lasje že preveč zrastejo in bi zato potreboval kakšno bolj robustno kosilnico.
grin1.gif

Običajno s strojčkom brez nastavka.Tu pa tam si pa privoščim britvico in gremo do gole kože.

Enako britvico, kot za obraz, itak, ne isto, ampak enako.