Kitajske restavracije!!!

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Sedaj mi postaja malo bolj jasno, zakaj sem ob zadnjih dveh obiskih kitajske restavracije potem doma par ur sedel na sekretu. Nisem več siguren, da se bom še kdaj odločil za obisk le-teh.

vir na rtv

lp
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
sem gledal po dnevniku skoraj ne moreš verjet! Se pa spomnim ni tako daleč nazaj verjetno manj kot leto ko so imeli v nemčiji probleme z dobavitelji mesa za kebab ko so na novo pakiralo meso s pretečenim rokom trajanja vprašanje kdaj bo to tudi pri nas če že slučajno ni!
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Sedaj mi postaja malo bolj jasno, zakaj sem ob zadnjih dveh obiskih kitajske restavracije potem doma par ur sedel na sekretu. Nisem več siguren, da se bom še kdaj odločil za obisk le-teh.

vir na rtv

lp

V lj kjer obiščem kaksno na studentski bon se tudi sam kdaj povprašam kaj je v tej hrani.


Je pa ena v najini bližini (Ribica v rratečah) kjer sem s hrano že od samega začetka zadovoljen, mi je zelo dobra!


LP
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
V Ljubljani je najboljša ponudba (vsaj meni) kitajske hrane v Štroklji zraven porodnišnice. Bil sem v skoraj vseh kitajskih v Lj, povsod je bilo vse postano, dvakrat sem celo vse pustil in potem sem odkril Štorkljo....super, ni primerjave z ostalimi umazanci...
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Dokler ne veš točno kakšno hrano ješ in kako pripravjeno, še lahko pogoltneš, ko pa enkrat vidiš pripravo, pa hrano težko težko spraviš po grlu.
rolleyes-1.gif

Jaz ponavadi hodim v kitajsko restavracijo Chang Xing v Mariboru in hrana mi je super, zelo okusna. Do zdaj po tej še nisem imela nobenih prebavnih motenj. Naj tako tudi ostane.
zmaga.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Večkrat sem bil že v Happy garden v Bitnjah - zelo okusno, nobenih prebavnih motenj. Še me bodo videli.
cheer.gif


Obratno v Kranju zraven avtobusne postaje.
crazy1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ravno včeraj jedel v restavraciji ki je v žurnalu osumljena.
crazy1.gif


Do sedaj nobenih problemov, čeprav večkrat jem v kitajcu. Sem pa že začel malo sumit, kako to da je meso tam vedno lepo uležano.
grin1.gif



Morali bi dati v javnost, katere restavracije so bile naročnik. Če tega ne bodo storili, predlagam da razpošljemo po Sloveniji mail v katerem pozivamo k bojkotu vseh kitajskih restavracij. Bodo pa kitajci sami izdali svoje rojake. Saj so vsi zelo dobro med sabo povezani, dobro vedo, kdo je bil naročnik.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
V Bitnjah še nisem jedla, poleg avtobusne pa par let nazaj pa ni blo nevem kako wow, tudi ljubljanske se lahko skrijejo pred eno najboljših za moj okus, to je Zlata Ribica v Retečah pri Šk.Loki.
tongue-1.gif
mnjami


majč
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ravno zaradi takih zadev, se Kitajskih smodilnic izogibam, če se le da. To ni niti približno podobno pravi Kitajski kuhinji.

Ljudje gredo pač s trebuhom za kruhom v svet, pa se nekje v Evropi odloči odpret Kitajsko oštarijo, doma pa še šporgeta od blizu ni videl, potem pripelje še par marginalcev s seboj, jim da v roke kastrole in "dejmo ga". Ne rečem, so izjeme, ampak povečini je pa tako.

Folk pa ves navdušen, vsaj na začetku je bilo tako, kar dere h Kitajcem, češ, kako poceni in okusno je...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Nimajo nobene veze, ker verjetno ne bi nobeden jedu.
smile-1.gif


Jest grem ponavadi kar na Brezovico, do sedaj mi je bilo tam še najbolj okusno.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Še en glas za zlato ribico...

Sem šel probat kao najboljšo v Kamniku in ne....tudi če se je zlata ribica mal poslabšala, je še vedno pred kamnikom.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Kaj nikomur ni jasno, da tistega sranja ne je nihče drug kot samo Kitajci? Roba ni bila namenjena restavracijam ampak Kitajcem samim, najbrž za kak kitajski supermarket v Avstriji. Se pa strinjam - oblasti bi morale povedati, kdo je naročnik. Naj plača za robo, sežig, delo organov pregona itd., potem pa naj se mu prepove vstop v Slovenijo za 10 let, če bo slučajno še kdaj zaprosil za vizo pa naj se prošnjo enostavno zavrne, brez razlage. Pobude o bojkotu kitajskih restavracij so pa smešne...
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.555
688
113
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Kaj nikomur ni jasno, da tistega sranja ne je nihče drug kot samo Kitajci? Roba ni bila namenjena restavracijam ampak Kitajcem samim, najbrž za kak kitajski supermarket v Avstriji. Se pa strinjam - oblasti bi morale povedati, kdo je naročnik.
confused-1.gif
Zakaj bi verjeli tebi?

V Dnevniku piše:
Citat:
Prejemniki so slovenska podjetja v lasti Kitajcev in, kot je že pokazala carinska preiskava, bi hrana najverjetneje končala v trgovskih ali gostinskih lokalih.
http://dnevnik.si/novice/kronika/316094
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
V Ljubljani je najboljša ponudba (vsaj meni) kitajske hrane v Štroklji zraven porodnišnice. Bil sem v skoraj vseh kitajskih v Lj, povsod je bilo vse postano, dvakrat sem celo vse pustil in potem sem odkril Štorkljo....super, ni primerjave z ostalimi umazanci...

Tm sm dostkrat pa mi gre na [censored] ko zmeraj čakam tok cajta, tud če ni take gužve. Enkrat sem na eno tisto njihovo (slabo) mini pico čakal celo fakin uro-so mel kao težave Da bi jih tepu.
Kvaliteta je pa taka ko v drugih kitajskih restavracijah. Jst ponavad jem piščanca z bambusom in gobami in je povsod isti k.
Prebavnih težav pa še nisem mel, sem pa mel prebavne težave po dve burekih pri lokalnem šipcu
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Enkrat sem na eno tisto njihovo (slabo) mini pico čakal celo fakin uro

A to obstaja...., mslim pizza pa Kitajci
confused-1.gif
, svašta, čista exotika
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Načeloma nimam nič proti kitajskim restavracijam. Edina ki se mi je zamerila je tista v ljubljanskem cityparku, zdaj ko je prenovljen (že kako leto?). Čudnega okusa je bilo, pa še taka švoh porcija...
Na gorenjskem pa hodimo občasno v radovljico (bivša pepelka) in na jesenice (shanghai menda? navzgor od rondoja
grin1.gif
).


lp