Viagogo vstopnice - izkušnje z dostavo?

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Že nekaj mesecev imam naročenih in seveda plačanih nekaj vstopnic, čez dva tedna jih moram imeti v roki. Sicer garantirajo, da jih dobim pravočasno, ampak še zdaj jih nimam in že malo ratujem nervozen zaradi tega (so le bile drage in težko za dobit). Ima kdo izkušnje s pozno dostavo? Pridejo tako kot "kao" garantirajo najkasneje tri dni pred dogodkom? Ali mogoče tudi ne?
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Jaz sem jih dobil mesec, dva pred dogodkom, nabavljal sem lani. Je pa čisto odvisno od prodajalca na viagogo, če si naletel na kakega nategovalca lahko ostaneš brez kart, denar boš sicer dobil nazaj.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.309
9.057
113
Za coldplay dunaj se da to še kej dobit...za normalen denar..200€ pač ni normalen denar....rahla izposoja teme.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Sem, in to ravno tri dni pred avionom. Tako da je vse bilo v redu - dejansko je bila odposlana zvečer iz Irske in dopoldne naslednjega dne je bila že v mojem kaslcu.
 

Mojcka

Zelenc'
5. dec 2016
3
0
1
no, to je pa tolažilno. Sicer je "moj" koncert šele junija naslednje leto, tako da je kar nekaj časa še, vendar sem malo sumničava, ker ni nobene povratne informacije, razen potrditve naročila in tudi ni nobenega maila v smislu customer service. Sicer mi zgleda stran verodostojna, vendar človek nikoli ne ve. Hvala za odgovor.