Zavarovanje Best doctors

sorty

Zelenc'
7. okt 2009
20
0
1
Zdravo. Danes mi je zavarovalni agent ponudil zanimivo zavarovanje Best doctors. Sam sem glede teh zavarovanj precej nezaupljiv saj sem se že nekajkrat opekel. Odločil sem se, da bom vseeno malce razmislil in si o tem prebral na internetu, a nekih konkretnih odzivov in mnenj uporabnikov v sloveniji še nisem našel. Ker so mnenja uporabnikov tisti pravi odraz ponudnika me zanima, če ima kdo kakšno izkušnjo?

Kdor ne ve o čemu govorim si lahko pregleda njihovo slovensko stran --> http://best-doctors.si/

Hvala
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Za katera kritja pa zares rabiš, oziroma si ne moreš privoščiti takega dogodka?
 

sorty

Zelenc'
7. okt 2009
20
0
1
Gre se za preventivo. V primeru hude bolezni, poškodbe bi naredili vse da se pozdravimo. Ta možnost nam omogoča najboljša možna zdravljenja . Če si imel kdaj opravka z našimi bolnicami in čakalnimi vrstami ti bo stvar hitro jasna.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Poškilil sem na prvo stran.
Povzetek.
Tvoj osebni zdravnik in tvoj lečeči zdravnik te pregledata in postavita diagnozo. Njima ne verjameš, ker sta itak šalabajzarja. Zato tile dobri možje tvojo dokumentacijo (ki sta jo napisala onadva šalabajzarja, eden te pozna dolga leta in drugi te je pregledal in prešlatal) pošljejo nekemu "de best of de best" doktorju v Hopkins Institute, ali v Kalkuto ali nekam, kjer na osnovi te dokumentacije postavijo pravilno diagnozo.

In potem vzameš diagnozo zdravnika, ki ga ne poznaš in te nikoli ni videl in mahaš z njo pred očmi tistemu, ki naj te pozdravi.

Kaj naj rečem, veliko sreče.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
So mene tudi hoteli namočit.
1. velja samo za bolezni ko se boš v 90% itaq stegnil.
2. Če so šalabajzeri zajebali pri pregledu in bo en šalabajzer tisto sranje kaj so napisali še naspol prevedel. ,bo 3 šalabajzer postavil pravo diagnozo ko bo to ponoči bral.

Je tooo bo. ..

Sicer pa vzajemna ki jo itaq plačuješ omogoča tudi 2 mnenje
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ja, potem ti organizirajo let do dohtarja ki je specializiran za tocno to diagnozo katera ti je postavljena in krita po pogojih in te on operira. Ful slabo. Sploh bols ko si na smrt bolan edina zelja ki jo imas je da zi zdrav, da itak probas vse zivo mozno. Za letno premijo cca 180 eur.

Jst ga mam ze od vsega zacetka pa upam da ga ne bom rabil.

Ti bos pa prek salamonca za bioenergetika iz cemsenika dal sej je isto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Tebi bodo dali pa let do zdravnika v Siriji/Albaniji. Mocno dvomim da bos dobil let do zdravnika v usa.
Bere se kot lepo zapakirana reklama?
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Sirija pa Albanija, lol
grin1.gif


Zavarovalna vsota je 1mio € za zdravljenje in ostale stroške, največ dvakrat tako da imaš na nek način celo 2mio ZV. Kakšna Albanija neki.

Se strinjam z Matejem - za gre preventivno kasko zavarovanje, kjer ti zavarovalnica plača zdravljenje. Nekateri se pa raje odločijo za drugo varianto ter v primeru kakšne bolezni zgolj poberejo denar - npr. produkt MULTI od Merkurja, Težje bolezni od Vzajemne itd. itd.
V redu zadeve kot dodatek k ostalemu kompletu zavarovanj.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.847
3.367
113
40
Lj
Če lahko zrihtaš da se to plačuje namesto obveznega zavarovanja potem je mogoče zanimvo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Tako kot asistenca na srbski meji pri lostu.

Posploševanje iz enega slabega primera na celoto in zanemarjanje vseh dobrih oz. ugodno rešenih stvari? Tudi prav. Pa tako glej na svet, če ti to tako odgovoraja, imaš vso pravico
zmaga.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
V Sirijo bom su letos na dopust k je tko lepo pa mirno.

Drugace pa ja, sej to je reklama a nisi dojel ???

Ce bos pa poguglu mal ti bo pa jasno da je to top produkt. Plus da je zelo poceni.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Citat:
Bere se kot lepo zapakirana reklama
Upam, da se res dobi neko pametno zdravljenje v tujini.
Sem dobil mejl glede tega ze dobrimi dvem leti. Pa mislim da sem bil ze prevec okoli zdravnikov da bi se zavaroval. Sicer bi se, pa kmalu poslal zahtevek po "drugem mnenju" in eventuleno zdravkjenju v tujini.
 

sorty

Zelenc'
7. okt 2009
20
0
1
Nimam namena delat reklame, iščem le mnenja uporabnikov.. Čemu je pa namenjen ta forum? V en topic sem napisal da se zanimam za Šparov žar iz ponudbe in s tem že delam reklamo? Škoda da sem sploh upal pomislit na kakšen konkreten odgovor. Pa naj vas zdravje služi...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Nisi vedel, da nihče od nas še ni koristil tega... To zavarovanje je sklenilo le nekaj tisoč ljudi, vprašanje je sploh, koliko od njih je zbolelo ravno za te bolezni. Koliko od njih je sploh izpolnjevalo kriterije....

zelo malo...

nahrung002.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
A ti prov razpolagas s stevilom sklenjenih polic po regijah??

Ker tvoj podatek za slo trg preverjeno ne drzi.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Hej ti...

To zavarovanje je, kot je napisal Mare, sklenilo nekaj tisoc ljudi. Bolje receno, placuje ga zagotovo manj kot 5000 ljudi...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Matej mojster my man...

Pogledal sem letno poročilo ZM za 2015 kjer piše, da je bilo lani sklenjenih 5700 teh zavarovanj, torej če še malo odštejemo neplačnike sem kar zadel s tem, ko sem napisal, da zadevo plačuje cca 5000 ljudi.

Kaj me pa najbolj zanima...na dnu strani 66 v poročilu piše, da v 2014 in 2015 še niso izplačali nobene škode iz tega naslova..??

Ali so vsi zavarovanci tako zdravi? Ali so pogoji preveč "zategnjeni" in praktično težko bilokaj kasiraš?
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Best Doctors ima eksluzivo s podjetjem EUREKO ( finmart ) in vse police grejo cez njih.

Kar se pa tiče škode pa vsaj mislim da ZM nima s tem nic ker oni samo trzijo produkt.

Aja a teb ne delajo ZS?