Vgradnja aftermarket "radia" v Insignio

bles

Pripravnik
18. sep 2007
257
2
18
53
Na Insigniji bi rad zamenjal obstoječi CD300 z IceBox zadevo:

0002641_opel-insignia-2008-2011-android-444-8-a6753l_300.jpeg


IceBox za Insignio

Ker ne bi rad to sam počel, me zanima kdo v SLO, v okolici MB to počne.

A za Insignijo obstaja še kakšna druga podobna zadeva?


SwGuru
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Pa saj zgleda skoraj enako kot OEM oz izgleda lično če kupiš tipski kos.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
tudi sam sem razmišljal, da bi zamenjal, ampak po vseh iskanjih so povsod pisali, da je FM radio praktično neuporaben.
Sinal lovi zelo slabo, pa še zgleda to v avto bolj tako ...Imaš tega na Ebayu kar nekaj.

Na koncu se nisem odločil za menjavo.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Demontaža: KLIK

Kako zgleda in kako dela: KLIK

Ni treba, da nabaviš prav 4.4.2. in 1GB rama, danes dobiš že 5.1 in 2GB rama, saj so že novejši na voljo. Pri teh novejših imaš že boljši HW kar pomeni, da težav z FM sprejemom ni. Je pa res, da so to bolj kot ne china izdelki in kvaliteta ni ravno primerljiva z OEM.

Če gledaš novejše review-je na YT (z novejšimi aftermarket radiji) lahko vidiš in celo slišiš, da je kvaliteta dokaj dobra. Sam sistem je zelo odziven, ima dokaj prijazen meni vozniku in malo kdo se pritožuje nad njimi. Tudi sam bi si omislil kaj podobnega, če moj avto že v osnovi ne bi imel OEM navigacijo itd.... No, pri mojem OEM se tudi kdaj pa kdaj zatakne vse skupaj, pa čeprav gor ni Androida ali kaj podobnega.... morem avto znova zagnat....pa pol dela.

Za vgradnjo v MB ne poznam nobenega, v LJ pa poznam eno podjetje, ki se ukvarja s takimi zadevami (tudi meni so na prejšnjem avtu vgradili 2DIN Pioneer radio)
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: