Hrvate zajela panika, PIRANLEAKS !

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Nč bat. Hrvatje imajo volitve, zato so take hipotetične in izmišljene novice predvolilni golaž, pa most na Pelješac itd....
Vsekakor pa bo na koncu izpadlo tako, da se bodo hrvatje v javnosti in na vzven pretvarjali, da so z artbitražo izgubili, čeprav v resnici ne bodo, slovenski levičarji n ostali butci bodo misli, da smo pa zmagali, čeprav bomo v resnici izgubili.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Most je Tuđmanov projekt. Realnejši, cenejši in uporabnejši je predor pod morjem. Že pred 2 leti sem v nekem hrvaškem časniku prebral, da bo bil ta most več kot polovico leta zaprt zaradi burje, na najvišji točki 203m visok...
Če se lotijo projekta tunela, odprejo industrijo teh elementov za predor in poleg Pelješca povežejo še ostale otoke s kopnim (nekje racionalna meja je 5 km od kopnega).
S tem se izognejo vremenskim vplivom na trajekte...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Arbitraže še ni konec in hrvatje panični premlevajo in ugotavljajo kaj bodo izgubili, veæ v originalnem članku, moje mnenje je:biče rata !

http://www.jutarnji.hr/pusic-s...ljeva-/1386608/

Kakšen "rat"? kdo se bo pa vojskoval? mi veterani že ne, smo dosti doprinesli l.91, za politične neuspehe naših diletantov pa sploh ne...torej, kdo ostane? internetni "vojščaki" ala Kamelči in podobni, ki komaj vedo, kako se žlica pravilno prime, kaj šele puška?
hysterical-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Prvi je novico objavil srbski kurir http://www.kurir.rs/planeta/va...-clanak-1869519 .
Lahko da gre za klasičen spinoff, ko ne smejo sami povedati, da so sami (Hr obveščevalna) prisluškovali določenim in izvedeli zanimive informacije.
Pravzaprav je novica slaba, celoten zaliv bi moral biti Slovenski, tako kot je bilo v Jugi.

Lahko tudi da gre za popoln bluz, da se bodo malo smejali odzivom nesposobnih Slo politikov
evil.gif
.




Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Mi veterani!
hysterical-1.gif
http://www.cpns.si/aktualno/kdo-je-pomagal-odpreti-vrata-pekla-in-pri-tem-se-zasluzil/#more-181


Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Most je Tuđmanov projekt. Realnejši, cenejši in uporabnejši je predor pod morjem. Že pred 2 leti sem v nekem hrvaškem časniku prebral, da bo bil ta most več kot polovico leta zaprt zaradi burje, na najvišji točki 203m visok...
Če se lotijo projekta tunela, odprejo industrijo teh elementov za predor in poleg Pelješca povežejo še ostale otoke s kopnim (nekje racionalna meja je 5 km od kopnega).
S tem se izognejo vremenskim vplivom na trajekte...
Francoščina ima veliko časov (+12), čestitam, v slovenščini si izumil novega, prihodnji preteklik.

ps dvojina, man
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
hysterical-1.gif


Ja, mi veterani- a je hudo, ker nisi? saj,saj res, zakaj pa nisi? letnik si taprav, da bi moral biti takrat vpoklican..torej, kot sva že debatirala- a si bil nesposoben ali si se nekak izognil..povej, če se že oglašaš.
cool-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
hysterical-1.gif


Ja, mi veterani- a je hudo, ker nisi? saj,saj res, zakaj pa nisi? letnik si taprav, da bi moral biti takrat vpoklican..torej, kot sva že debatirala- a si bil nesposoben ali si se nekak izognil..povej, če se že oglašaš.
cool-1.gif

Buco, enkrat sem ti že napisal o tvojem veteranstvu in se mi ne da več. Nakladaj ti o tem svojim vnukom, tukaj pa se ugasni. V tistih 10-ih dneh vojne v SLO si bil udeležen v koliko bitkah? Koliko mrtvih in ranjenih si videl? Kolikokrat si bil lačen, žejen...? Buco, odjjebi že enkrat s tem tvojim klobasanjem. Ti si se boril...
hysterical-1.gif
. Dražgoška maškara, to pa verjamem da si vsako leto.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Predvidljiv odgovor- ampak, za spremembo bi ti lahko opustil klobasanje o meni, pa napisal o sebi, kje si bil takrat in kaj si počel, če že imaš toliko povedati čez mene (nas) veterane. Ampak, kot vedno se izmikaš.
Verjemi, da je mala malica izvedet,(vsaj osnovno) ampak, raje vidim, če si ti tak heroj in napišeš.
write.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Predvidljiv odgovor- ampak, za spremembo bi ti lahko opustil klobasanje o meni, pa napisal o sebi, kje si bil takrat in kaj si počel, če že imaš toliko povedati čez mene (nas) veterane. Ampak, kot vedno se izmikaš.
Verjemi, da je mala malica izvedet,(vsaj osnovno) ampak, raje vidim, če si ti tak heroj in napišeš.
write.gif

Buco, kdo pa si ti, da bi jaz tebi moral praviti kje sem jaz takrat bil in kaj sem delal? Kdo?
Ne poznam nikogra, ki bi se tako hvalil s sodelovanjem v 10 dnevni vojni kot ti. Že dalj časa je jasno, da imaš določen kompleks in se pač moraš metati ven, da si opažen.
hysterical-1.gif

Da je mala malica izvedeti kje sem jaz bil takrat.
smile-1.gif
Samo izvoli in napiši kaj boš izvedel. Sem že nekajkrat prebral, da rad zalezuješ forumske kolege. Si poleg tega, da si Buco, z majhnim onejem, dražgoška maškara, mogoče tudi latentni gay? Te imam na sumu.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Lepotec moj, toliko si napisal, pa nič napisal. To sem že vedel vnaprej, pa nisem jasnovidec.
wink-1.gif
naj ti bo, za danes se mi ne da več, da se ti ne bo treba izvijati..ob priliki pa naprej.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Lepotec moj, toliko si napisal, pa nič napisal. To sem že vedel vnaprej, pa nisem jasnovidec.
wink-1.gif
naj ti bo, za danes se mi ne da več, da se ti ne bo treba izvijati..ob priliki pa naprej.

bla, bla, bla... Tako kot vedno.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
hysterical-1.gif


Ja, mi veterani- a je hudo, ker nisi? saj,saj res, zakaj pa nisi? letnik si taprav, da bi moral biti takrat vpoklican..torej, kot sva že debatirala- a si bil nesposoben ali si se nekak izognil..povej, če se že oglašaš.
cool-1.gif

Zate bi dejal, da so te glede na obilnost in piramidasto strukturo telesa uporabili kot protitankovsko oviro

buco je drugi z desne

bekesbourneantitankpimples2.jpg