Predsodki - starejša ženska/mlajši moški

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Priznam, kriv sem. Tudi jaz imam očitno predsodek ko gre za tele starostne zadeve, Pa sem mislil, da ga nimam. Zadnje čase pač nekaj gledam ponudbo na "trgu" (twoo, ona - on (njih sem skenslal)). In sem prav porajtal. Obstajajo namreč dame tam po tridesetem, večinoma pa okrog 40, ki iščejo mažakarje strogo mlajše od sebe. Sem pa tam kakšna poročena in išče prijatelja (karkoli že to pomeni), večinoma pa samske in večina z otroki. In meni tole ne gre skupaj. Predsodek očitno. Ampak vseeno me zanima kaj jim špila. Ne rečem, da pade kakšen mladec mimogrede, ljubezen gre pač svojo pot. Ampak da pa namensko išče mlajšega ob tem da ima še otroke, ki so takole po hitri matematiki lahko celo samo 10 let maljši od "fotra" mi je pa hudo zanimivo.
Kakšno mnenje?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Itak, če že išče, kaj si bo začela s starim dedom vampastim, takega se je glihkar znebila. Baba je prišla v taka leta, da rabi mladi kol. Je pa problem, ko bi on rad imel še deco, ona pa je že skoraj odcvetela.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Dobrih je zlo mal, pa ni važno koliko so stare. Pa če se ti gre, da kako malo udelano "s" klaso.... :p

Včasih po badooju malo klikam, se mi zdi da se mi sam černobil usuje... potem so pa še kake noseče, extremno debele, defektne, itd itd...

Tale spodnja... kaj išče gor... res, da pa stara še ni
hysterical-1.gif




Enkrat bom nalimal 50 zaporednih slik tu gor... pa bomo razpravljal, kaj smo res toliko deformirani že...
hysterical-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
dokler niso otroci mlajši od ljubimca je vse v redu... pa še potem to ni tvoja stvar...
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Koga pa naj bi po tvoje iskale? 50letnike, ki že tudi imajo otroke? Ne vem, če je to najbolj zaželena 'kategorija'.
grin1.gif
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
dobra
aplauz.gif


@ jfc; mah o okusih razpravljat ... drugače pa ja, človek vidi marsikaj. Zanimivo bi bilo pogledat česa so vse deležne dame na drugem koncu. Imam občutek, da jih fantje nič kaj dosti ne šparajo. Ene parim se to vidi takoj; razdražene v pm ...

@ skala; seveda ni moja stvar. Mi je pa zanimivo. Ker na drugi strani ima večina dam zadevo pošlihtano par let nazaj pa tam 10 let naprej. Nekaj jih pa očitno odstopa. Tam ene 10 % bi rekel od oka (štejem seveda ne, ker kot praviš to nimoja stvar)

@kdosemjaz; dame vsekakor izbirajo. In ja naletel sem na eno pod trideset (ne vem več kako, ker imam filter nastavljen nad trideset; vredna greha), ki išče možakarje nad 50. Na slikah pa z dedki ... Vsekakor je njihova stvar. Meni ja samo zanimivo kaj jih žene v recimo temu ekstreme ...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ja kakšna mlada ima elektrin kompleks... vrjetno hči ločenih strašev... zmeraj več takih...

sicer pa SamSvoj pač probaj kakšno starejšo, kogoče te bo kaj novega naučila... aja čakaj ne... ti si že starejši...
pa saj mogoče ne iščejo stalno ampak za občasno popsestritev...
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.764
67
48
Tudi 50-letnice iščejo mlajše... tukaj ni dileme, zakaj. Mašina pri mlajših še deluje.
Mene starejše prav tako ne privlačijo, razen če izgleda hudo mladostna. Je pa sigurno, da boš pri takih hitro dobil akcijo, to pa je tudi vse, kar se izplača na starejših.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Stara koka mastna župa žilavo meso.....nič kaj uporabno, samo za klinčevo župo.
frown-1.gif

Mlada piška dobra župca slasten mesek, ki ga lahko konzumiraš na 100 načinov
cheer.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Baje so prav mlade piške dandanašnji čist zanič. Tako, da je bolje dobit eno zrelo kokico, ki dobro ve, kdaj se mora spotaktnit, ko "beži" pred pretelinom.
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Baje so prav mlade piške dandanašnji čist zanič.

No ti "baje" majstor.....te moram razveselit da ušesa maš pa še dobra....ušesa.....se ti pozna da si včas velik špijoniral pa na njih vleku....
tongue-1.gif


Tko iz izkušenj.....pri mladih je mission impossible da ti ga dobr ......
wink-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:


Tko iz izkušenj.....pri mladih je mission impossible da ti ga dobr ......
wink-1.gif

Kakor pri vsaki stvari ......vaja dela mojstra
cheer.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Resnično žalostno, da te zanima le še to, kaj boš pojedel in popil. Čeprav nekako razumem............tvoje življenjske moči so pojenjale.
frown-1.gif


Mlajši moški in zrele ženske na višku svojih moči so zmagovalna kombinacija
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
V nasprotju s tabo, ki se ti gre samo za telesne užitke, sem js zelo čustvan in romantičen človek,.....lubezen pa to......ljubezen pa gre skozi želodec, zato je prehranjevanje visoko na lestvici prioritet mojega življenja.
(zdele sm že cel vznemirjen, ko čakam na župco
cheer.gif
)