Payoneer kartica?

Melly8

Zelenc'
15. avg 2014
3
0
1
Maribor
Iščem nekoga, ki ima Payoneer kartico (to je ameriški mastercard). Gre za to, da si lahko na to kartico iz PayPala prenakažeš sredstva in čez 2 uri jih lahko dvigneš na bankomatu, problem je le v tem, da mi mora nekdo na payoneer račun nakazati vsaj 2 eur, da lahko kartico dodam na PayPal. Je kdo ki lahko pomaga?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Melly8 pravi:
Iščem nekoga, ki ima Payoneer kartico (to je ameriški mastercard). Gre za to, da si lahko na to kartico iz PayPala prenakažeš sredstva in čez 2 uri jih lahko dvigneš na bankomatu, problem je le v tem, da mi mora nekdo na payoneer račun nakazati vsaj 2 eur, da lahko kartico dodam na PayPal. Je kdo ki lahko pomaga?

Ponavadi je tako, da ti kar paypal trga nek simboličen znesek iz kartice, da jo preveri.

Ne vem zakaj bi moral kdo nakazovati tebi. Mikro nateg?
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
PP trga znesek iz kartice, in zato potrebuje 2 € na kartici. Ni nateg.

@Melly8
Prenakaži si iz svojega osebnega računa na Payoneer kartico.
 

Melly8

Zelenc'
15. avg 2014
3
0
1
Maribor
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik Melly8 pravi:
Iščem nekoga, ki ima Payoneer kartico (to je ameriški mastercard). Gre za to, da si lahko na to kartico iz PayPala prenakažeš sredstva in čez 2 uri jih lahko dvigneš na bankomatu, problem je le v tem, da mi mora nekdo na payoneer račun nakazati vsaj 2 eur, da lahko kartico dodam na PayPal. Je kdo ki lahko pomaga?

Ponavadi je tako, da ti kar paypal trga nek simboličen znesek iz kartice, da jo preveri.

Ne vem zakaj bi moral kdo nakazovati tebi. Mikro nateg?


Ja, nekateri bi morali malo bolje prebrati oglas: torej iščem nekoga, ki ŽE IMA PAYONEER KARTICO!!! Samo član te kartice lahko nakaže denar drugemu članu ali pa podjetje z sedežem v ameriki. Ne morem si sama nakazat iz nobenega računa tukaj ali iz drugega spletnega računa. In ja, PayPal pri verificiranju iz Payoneerja vzame cca 2 eur, zato pač rabim toliko na računu. Je zdaj to razčiščeno da mi več kdo ne piše o kakem nategu?
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
Sicer ti ne morem pomagati, ker nimam te kartice (razen, če velja tudi nakazilo iz PP)... Bi pa rekel, da je tole zanimiva in uporabna reč, če prodajaš na Ebayu.. A so pri transakcijah PP --> Payoneer kakšne hude provizije?
 
Nazadnje urejeno:

Melly8

Zelenc'
15. avg 2014
3
0
1
Maribor
Zakaj imeti to kartico? Če delate za katerokoli podjetje iz amerike in vam denar nakaže na Payoneer je to čisti denar (neobdavčen) tako za podjetje kot zate. Druga dobra stvar tega pa je, če poslujete z PayPalom, kamor denar nakazujejo meni podjetja iz različnih koncev sveta, si iz PayPala prenesem na Payoneer kartico in v roku 1 do 2veh ur lahko denar že dvigujem na kateremkoli bankomatu. Če si pa iz PayPala nakažem denar na viso elektron, se pa čaka na sredstva do prekletih 14 dni. Zato če hočeš hitro do gotovine iz PayPala je Payoneer svetovna rešitev. Žal pa ne gre cash flow kontra. payoneer se uporablja samo za dvige iz PayPala. Sicer pa polog na PayPal iz vise elektron po novem traja borih 30 min do 1h. Zato, če imate viso elektron in Payoneer imate prenose gotovine rešene v nulo v obe smeri!
 

Toms

Zelenc'
24. sep 2014
2
0
1
Melly8, tudi mene to zanima. Si lahko pomagava ali potrebujeva nekoga, ki je že v Payoneerju?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Toms pravi:
Melly8, tudi mene to zanima. Si lahko pomagava ali potrebujeva nekoga, ki je že v Payoneerju?

Ojoj...
grin1.gif
 

Grim

Pripravnik
8. jul 2013
137
0
16
Citat:
Uporabnik Melly8 pravi:
Zakaj imeti to kartico? Če delate za katerokoli podjetje iz amerike in vam denar nakaže na Payoneer je to čisti denar (neobdavčen) tako za podjetje kot zate. Druga dobra stvar tega pa je, če poslujete z PayPalom, kamor denar nakazujejo meni podjetja iz različnih koncev sveta, si iz PayPala prenesem na Payoneer kartico in v roku 1 do 2veh ur lahko denar že dvigujem na kateremkoli bankomatu. Če si pa iz PayPala nakažem denar na viso elektron, se pa čaka na sredstva do prekletih 14 dni. Zato če hočeš hitro do gotovine iz PayPala je Payoneer svetovna rešitev. Žal pa ne gre cash flow kontra. payoneer se uporablja samo za dvige iz PayPala. Sicer pa polog na PayPal iz vise elektron po novem traja borih 30 min do 1h. Zato, če imate viso elektron in Payoneer imate prenose gotovine rešene v nulo v obe smeri!

Zadeva je neobdavčena zate samo zato, ker je ne prijavljaš. Kar pa moraš storiti, če bi rad-a vse po pravilih. Drugo vprašanje pa je, če lahko naš FURS pride do teh podatkov.
 

Toms

Zelenc'
24. sep 2014
2
0
1
Vsekakor gre za to da prijaviš prihodek, pomembna pa je provizija, ki jo banka pobere pri nakazilu na tvoj račun. Abanka ti vzame 2% v prilivu s PP na viso electron. Kar je velik.
 

B81

22. jul 2007
34.466
8.937
113
KSZ

Bral sem o tem...model gre v kazino s payoneer kartico dvignit denar.
Kaj pa to?
 

pecopeco

Zelenc'
14. sep 2016
2
0
1
Melly 8, kako si rešila zadevo? Tudi jaz imam tak problem. Mi lahko nakažeš 2 eur na mojo, da jo aktiviram?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Lahko nakažem alte? 1000 altov je cca 1 EUR, torej 3000 ti jih lahko pošljem, bo ok?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Ne vem kdo je kaj popil? Tvoj prvi post ba forumu je žicanje denarja ...
 

B81

22. jul 2007
34.466
8.937
113
S PAyoneer kartico se da dvigovat iz bankomata, ampak je kaj nekaj provizije (pozabil) in ker vpišeš svoje podatke, tudi ni skrito naši davkariji oz. ne vem, kdo pravi, da se to ne vidi... dobro je recimo za to, ker dobiš ameriški trr (kao) in podjetja, ki poslujejo samo tam, lahko nakažejo na ta račun, pa tudi nekatere storitve se na vzhodu plačujejo le z payoneerjem, ker paypala nimajo vse države.