Ugoden klepar - ličar

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Na avtocesti sem se malo po ograji podrsal... Skratka bok je podrajsan... Kakšen nasvet in kontakt od ugodnega ličarja bi mi prav prišel. Ugodno pomeni, da tudi dobro naredi. Ni vse v ceni, ampak malo pa nekateri pretiravajo...
 

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
Gotovo je kak v Dobovi, kak v Kopru in kak v Murski Soboti. Tudi v LJ na Jesenicah se kak najde.

Več podatkov bo treba dat.
 

picolo

Pripravnik
23. maj 2009
287
1
18
loče
Kvaliteta se plača.Eni bi najraje kar zastonj!
ne-ne-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Jaz sem imel nazadnje zadovoljen z Keršičem na Ižanski, ki mi je sicer delal ene bolj specifične stvari, ampak dobro.

Na tvoji poti pa je Rotar na Tržaški, pred Etisom. Pred časom sem bil zelo zadovoljen z njegovimi storitvami.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
ksz

Samo ena pripomba: redki so kleparji in ličarji, vse v enem. Še redkejši pa tisti, ki so v svojem fohu res dobri. Eno od drugega se precej razlikuje in mariskateri *dober* klepar svoje ličarske posle odda drugam. Se pa po drugi strani tudi marsikdo odloči za širitev ponudbe, z upanjem na večji kos pogače. Kar se ne konča nujno dobro, ker dober avtoklepar je lahko (oz. njegov zaposlen) le povprečen ličar in obratno. cbb po napisanem sodeč prej potrebuje ličarja kot kleparja ali pač oboje?
 

picolo

Pripravnik
23. maj 2009
287
1
18
loče
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Lej, nisi resen. Napisal sem dober in ugoden. Hočeš rečt, da moram obvezno peljat k najdražjemu, da bo ok?

Ni potrebno iti k najdražjemu,ker tudi tam ni garancije ,da bo vse ok.Dober ličar ima tudi temu primerno ceno.Drag je materijal ,ne pa samo delo ličarja.Potem pa pravijo da smo ličarji dragi kot zlatarji!
Pa brez zamere ,ker post ni letel na tebe ampak nasplošno_Odločitev pa je tako ali tako tvoja!
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
cbb je na avtu naredil črte po celem boku. Kleparsko je zadeva zelo enostavna, če bi imel orodje bi lahko naredil sam... Ličar bo pa pihnil blatnik, oboja vrata, pa pol sprednjega in pol zadnjega odbijača...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik picolo pravi:
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Lej, nisi resen. Napisal sem dober in ugoden. Hočeš rečt, da moram obvezno peljat k najdražjemu, da bo ok?

Ni potrebno iti k najdražjemu,ker tudi tam ni garancije ,da bo vse ok.Dober ličar ima tudi temu primerno ceno.Drag je materijal ,ne pa samo delo ličarja.Potem pa pravijo da smo ličarji dragi kot zlatarji!
Pa brez zamere ,ker post ni letel na tebe ampak nasplošno_Odločitev pa je tako ali tako tvoja!

Glede na to da licarji na jugu delajo za 1/3 cene in da lahko vsak preveri cene kg barve je prepricevanje kako je drag material neresno... Ja vem da ni potrebna samo barva...
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik sparkyboy pravi:
Ličarstvo in kleparstvo Marjan Strgar Ljubljana

mislis da boljsega v LJ ni
cheer.gif
zal pa sigurno ni poceni ali najcenjsi ampak se na koncu splaca!
 

picolo

Pripravnik
23. maj 2009
287
1
18
loče
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik picolo pravi:
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Lej, nisi resen. Napisal sem dober in ugoden. Hočeš rečt, da moram obvezno peljat k najdražjemu, da bo ok?

Ni potrebno iti k najdražjemu,ker tudi tam ni garancije ,da bo vse ok.Dober ličar ima tudi temu primerno ceno.Drag je materijal ,ne pa samo delo ličarja.Potem pa pravijo da smo ličarji dragi kot zlatarji!
Pa brez zamere ,ker post ni letel na tebe ampak nasplošno_Odločitev pa je tako ali tako tvoja!

Glede na to da licarji na jugu delajo za 1/3 cene in da lahko vsak preveri cene kg barve je prepricevanje kako je drag material neresno... Ja vem da ni potrebna samo barva...
smirk-1.gif

Očitno nimaš pojma koliko materijala je potrebnega.Tvoj zaslužek je pa tudi precej velik,da se ti barva zdi zelo poceni.Kaj pa za koliko delajo na jugu pa nobenega ne interesira.Da pa si taki pacient ,da pelješ dvoje vrat na jug štrihat,pa more glava pečt.
Najraje imam tako pametne stranke kot si ti,odslovim jih z stavkom:Nasvidenje,izvolite na jug!
stupid-1.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik picolo pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik picolo pravi:
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Lej, nisi resen. Napisal sem dober in ugoden. Hočeš rečt, da moram obvezno peljat k najdražjemu, da bo ok?

Ni potrebno iti k najdražjemu,ker tudi tam ni garancije ,da bo vse ok.Dober ličar ima tudi temu primerno ceno.Drag je materijal ,ne pa samo delo ličarja.Potem pa pravijo da smo ličarji dragi kot zlatarji!
Pa brez zamere ,ker post ni letel na tebe ampak nasplošno_Odločitev pa je tako ali tako tvoja!

Glede na to da licarji na jugu delajo za 1/3 cene in da lahko vsak preveri cene kg barve je prepricevanje kako je drag material neresno... Ja vem da ni potrebna samo barva...
smirk-1.gif

Kaj pa za koliko delajo na jugu pa nobenega ne interesira.

Ogromno jih interesira oz. vsaj jaz jih ogromno poznam. Nazadnje je kolega cel avto dol štrihal...toliko o temu ali se splača. Je pa res da avto par dni dol ostane. Tukaj se mu to definitivno ni splačalo.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.318
113
v lokalni ostariji
delo je lahko cenejše (kolikor je lahko) pri materialu pa edino,če "dol" ne uporabljajo enako kvalitetnega kot tukaj...

recimo da je ličanje 900€ v sloveniji
"dol"je torej 300€ (hmm)
+ prenočišče
+ pot (600km)
+...
 

sparkyboy

Pripravnik
1. nov 2008
549
0
16
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik sparkyboy pravi:
Ličarstvo in kleparstvo Marjan Strgar Ljubljana

mislis da boljsega v LJ ni
cheer.gif
zal pa sigurno ni poceni ali najcenjsi ampak se na koncu splaca!

Ne vem kako delajo drugi, pri tem sem bil in sem zadovoljen. Cenovno zato tudi ne morem primerjati.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik picolo pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik picolo pravi:
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Lej, nisi resen. Napisal sem dober in ugoden. Hočeš rečt, da moram obvezno peljat k najdražjemu, da bo ok?

Ni potrebno iti k najdražjemu,ker tudi tam ni garancije ,da bo vse ok.Dober ličar ima tudi temu primerno ceno.Drag je materijal ,ne pa samo delo ličarja.Potem pa pravijo da smo ličarji dragi kot zlatarji!
Pa brez zamere ,ker post ni letel na tebe ampak nasplošno_Odločitev pa je tako ali tako tvoja!

Glede na to da licarji na jugu delajo za 1/3 cene in da lahko vsak preveri cene kg barve je prepricevanje kako je drag material neresno... Ja vem da ni potrebna samo barva...
smirk-1.gif

Očitno nimaš pojma koliko materijala je potrebnega.Tvoj zaslužek je pa tudi precej velik,da se ti barva zdi zelo poceni.Kaj pa za koliko delajo na jugu pa nobenega ne interesira.Da pa si taki pacient ,da pelješ dvoje vrat na jug štrihat,pa more glava pečt.
Najraje imam tako pametne stranke kot si ti,odslovim jih z stavkom:Nasvidenje,izvolite na jug!
stupid-1.gif

Glede da to sem reden pri Bliku dobro vem koliko stane material. Pa ne govorim o najcenejsi varianti ali licarskih cenah. Trditi da je glavni strosek barva ce ti drugje naredijo za 1/3 z isto barvo je ... Pa je cisto vseeno ali govorimo o jugo, severu ali zahodu.