Cvetka na Telemachovem računu

Smrgoda13

Zelenc'
30. mar 2014
8
0
1
Danes sem prejel Telemachov račun za Telemachov trojček in paket MOB 10. Na računu pa še dodatna postavka 'GPRS prenos podatkov tujina BiH'. Lahko pripomnim, da še v življenju nisem bil v BiH, niti v tujini v preteklem obračunskem obdobju. Telemach oziroma Tušmobil, katerega omrežje uporablja Telemach pa mi veselo zaračuna prenos podatkov v tujini.

Sem navajen na Tušmobilove cvetke. Pred Telemachom sem bil Tušmobilov naročnik. Ampak kaj takšnega pa še ne.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik Smrgoda13 pravi:
Danes sem prejel Telemachov račun za Telemachov trojček in paket MOB 10. Na računu pa še dodatna postavka 'GPRS prenos podatkov tujina BiH'. Lahko pripomnim, da še v življenju nisem bil v BiH, niti v tujini v preteklem obračunskem obdobju. Telemach oziroma Tušmobil, katerega omrežje uporablja Telemach pa mi veselo zaračuna prenos podatkov v tujini.

Sem navajen na Tušmobilove cvetke. Pred Telemachom sem bil Tušmobilov naročnik. Ampak kaj takšnega pa še ne.

S tem računom Tušmobil nima nič, ti si Telemachov uporabnik, zato so to cvetke Telemacha in ne Tušmobila!
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Napiš reklamacijo oz. pejt v njihovo enoto in zahtevaj, da ti dajo izpiske in boš videl kako in kaj. Če nisi bil doli, potem ni razloga, da zadeve ne bi rešil sebi v prid. Lahko je prišlo tudi do kakšne napake, te se dogajajo, zato pa imaš pač pravico preverit oz. podat pritožbo!
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Pišeš, da v preteklem obračunskem obdobju nisi bil v tujini, kaj pa malo prej? Računi iz tujine namreč prispejo kasneje ...
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Pišeš, da v preteklem obračunskem obdobju nisi bil v tujini, kaj pa malo prej? Računi iz tujine namreč prispejo kasneje ...

Saj je napisal da v življenju ni bil v BIH. Ali ne uporablja Telemach Tuševo omrežje? Praktično si pri istem operaterju
smile-1.gif
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.410
98
48
Ne poznam sicer dobr, kje cesta poteka ampa zna biti ce gres do dubrovnika, da gre kje blizu meje, pa ti je na bosanskega operaterja dal ?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne moreš drugače, kot da greš preko Neuma
smile-1.gif


Oz. Drvenik-Trpanj-Dubrovnik...
 

Smrgoda13

Zelenc'
30. mar 2014
8
0
1
Nazadnje sem bil v tujini 1.4.2014, na Krku, kjer dvomim, da vleče signal iz BiH. Junija sem bil najbližje meji, ko sem bil v Rogaški Slatini. Tudi v tem primeru dvomim, da tam vleče signal iz BiH. Omrežje imam vedno ročno izbrano. Doma Telemach. Ne uporabljam nacionalnega rominga. Če sem na Hrvaškem pa vedno HT. VIP ne mara moje SIM-ke. :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Kakšen pa je znesek? Mogoče pa ti kdo sunil/skopiral sim pa v bih prodal
wink-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
MMS si v Bosno poslal. Drugič pa napiši vse podatke, ne pa da vlečemo iz tebe ko trotli.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
MMS si v Bosno poslal. Drugič pa napiši vse podatke, ne pa da vlečemo iz tebe ko trotli.

Hmmm... Ce bi poslal MMS v Bosno... ne bi smel imeti obracunanega podatkovnega prometa v Bosni ... Res pa je, da ni napisal, za kaksen znesek gre... in da je treba vse ven iz njega vlect
smile-1.gif
...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
MMS si v Bosno poslal. Drugič pa napiši vse podatke, ne pa da vlečemo iz tebe ko trotli.

Hmmm... Ce bi poslal MMS v Bosno... ne bi smel imeti obracunanega podatkovnega prometa v Bosni ... Res pa je, da ni napisal, za kaksen znesek gre... in da je treba vse ven iz njega vlect
smile-1.gif
...
Niti postavke iz računa ni točno prepisal. Neki mulo očitno priletel na alter, mi mu hočemo pomagat, on pa se norca dela.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ksz... Če je to res je pa zanimiv način kako se pogovarjaš sam s sabo in ne izpadeš čuden...
 

Smrgoda13

Zelenc'
30. mar 2014
8
0
1
Citat:
Uporabnik Smrgoda13 pravi:
Danes sem prejel Telemachov račun za Telemachov trojček in paket MOB 10. Na računu pa še dodatna postavka 'GPRS prenos podatkov tujina BiH'. Lahko pripomnim, da še v življenju nisem bil v BiH, niti v tujini v preteklem obračunskem obdobju. Telemach oziroma Tušmobil, katerega omrežje uporablja Telemach pa mi veselo zaračuna prenos podatkov v tujini.

Sem navajen na Tušmobilove cvetke. Pred Telemachom sem bil Tušmobilov naročnik. Ampak kaj takšnega pa še ne.


Ni panike. Celotna postavka je za 100kB in 0,98 z DDV. Problem ni v višini zneska ampak v predpostavki, da bo naslednjič x50 ali x100.

Cela postavka na računu:
Št. Storitev Obdobje Količina DDV Popust Znesek brez DDV Znesek z DDV
xxxxxxxxx GPRS prenos podatkov tujina BiH 01.06.-30.06. 1 (100kB) 22% 0,80 0,98

Pa ne se "stepsti" na račun zadeve, katero sem delil z uporabniki foruma.
bonk.gif


L.p.