Precenjeni sesalniki Vorwerk (sesalnik Miele)

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Meni osebno philipsov sesalnik za 200€ posesa preeeeeecej bolje kot super duper vorwerk za ne vem kok € z milijon nastavki
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Meni osebno philipsov sesalnik za 200€ posesa preeeeeecej bolje kot super duper vorwerk za ne vem kok € z milijon nastavki

Točno to je bistvo.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Meni osebno philipsov sesalnik za 200€ posesa preeeeeecej bolje kot super duper vorwerk za ne vem kok € z milijon nastavki

in kater vorwerka imaš oz si imel?
kaj sesaš? gladke površine?tepih?avto?...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ej res se mi ne da modela zdaj gledati, javim kasneje. Imel sem en blesav sinteticen tepih v eni sobi in tam se je svinjarija zazrla notri. Ker sta starsa imela vorwerka sem poskusil z njim posesati in ni slo ven nic. Ravno tisti cas je nekdo ponujal predstavitev novega vorwerk sesalca na domu in sem rekel no da ga vidimo heroja. Promotor je sesal in sesal in sesal tisti tepih in sopihal in jamral da kaj takega se ni videl... No cez par dni sem vzel tistega philipsa in je posesal 5x bolj kot vorwerk za 5x nizjo ceno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Problem pri Vorwerku je po moje vsaj pri starih modelih zelo majhna sesalna moč.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Meni pa ni jasno kako uporabljate kaj drugega kot Vorwerk, ker so grozna jajca drugi sesalniki, kar sem mel priložnost videt.

Stari so bli res malce švoh, samo priključki pa top, novejši pa potegne ko....
wink-1.gif
Nikakor pa se ne sme kupit v slo direktno od prodajalcev. Pri nas naračuna 1200€, na ebayu dobiš za 500.

Za 136tko sem dal rabljeno 200€ s poštnino leta 2007. Še vedno deluje ko šus in je edini sesalec, s katerim si predstavljam sesat avto ipd. Globinc je celo preveč opasen.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Problem pri Vorwerku je po moje vsaj pri starih modelih zelo majhna sesalna moč.
Pred leti sem sam kupoval dobro alternativo Vorwerku in sem jo našel v Dysonu. Sesalec je enako globinski in ima posodo, torej odpade strošek vreč, v akciji je stal 400 €. Še po 6 letih sem z njim izredno zadovoljen, je pa malo glasnejši in težji od Vorwerka.

Od vseh ostalih jajc kar sem jih imel možnost preizkusiti, ni nobeden konkretno posesal pasjih dlak iz tepihov.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Problem pri Vorwerku je po moje vsaj pri starih modelih zelo majhna sesalna moč.
Podobno velja za stare modele ostalih proizvajalcev. Doma imamo še neko Iskro (je samo za po avtu) - še brez vrečke komaj gre kaj vase, pa je glasna kot hudič, se kar čudim, kako smo včasih sploh lahko sesali.
Vorwerk je super, ampak je pa drag, to pa.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Meni pa ni jasno kako uporabljate kaj drugega kot Vorwerk, ker so grozna jajca drugi sesalniki, kar sem mel priložnost videt.

Stari so bli res malce švoh, samo priključki pa top, novejši pa potegne ko....
wink-1.gif
Nikakor pa se ne sme kupit v slo direktno od prodajalcev. Pri nas naračuna 1200€, na ebayu dobiš za 500.

Za 136tko sem dal rabljeno 200€ s poštnino leta 2007. Še vedno deluje ko šus in je edini sesalec, s katerim si predstavljam sesat avto ipd. Globinc je celo preveč opasen.

+1

Jaz imam predzadnji model, dela super.
Prejšnji nam je služil 10let, pa še potem sem z njim 5 let po gradbiščih sesal za seboj, pa ga nisem mogel uničiti, še zdaj ga imam za bolj umazane zadeve.

Sosedje majo pa neka jajca, tudi ni blo poceni, ko sesa, misliš da ****** avion pristaja, pes se jim pa itak skrije tedaj.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Ima kdo kako izkušnjo s Kirby-jem? Ker ta naj bi bil precej boljši od kvazisuper Vorwerka. V Nemčiji je Kirby precej bolj cenjen. Nekoč sem ga probal, a vseeno ne bi znal povedati ničesar glede sesanja. Vem samo, da deluje precej robustnješi, trdnejši.. A je menda še dražji.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Pred 13 leti sem bil kot študent na uvajanju za prodajalca, a sem hitro zaključil svojo kariero z 0 prodajami.
hysterical-1.gif


Dela že dobro, a cena je huda.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Mi imamo drugi vorwerk doma. Prvi še vedno ni crknil in se uporablja za bolj umazana dela.
V vsakem primeru pa se splača pri sesanju 6x tedensko.
Mi smo zadovoljni in tudi naslednji sesalec bo ta
smile-1.gif
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Jaz imam še prvi model vorverka star vsaj 25let pa mi še vedno dela bp, brez servisa samo menjava vrečk in lahko rečem samo zmaga, medtem sta starša zamenjala vsaj 5 različnih sesalcev, ki so medtem pocrkali...Res da če bi kupoval novega niti pod razno ne dam jurja zanj ali več, ampak slluži mi pa odlično že cel čas. Zdaj baje dobim novejši model, ki ga ima ttašča in ga ne uporablja, kerje zanjo baje preneroden da vidim koliko je razlike v 20h letih med modeli. Še enkrat, jaz sem z sesalcem zadovoljen in upam da mi bo služil vsaj toliko časa kot stari.