Telekom Slovenij

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Pred parimi dnevi sem pohvalil njihov help center, danes sem pa že na telefonu 20 minut
jezen.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Vztrajaš in nimaš kaj....jaz sem zadnjič čakal 53 minut na prostega operaterja in sva v 5 minutah vse uredila....

Ali pa se zglasiš v poslovalnici, kjer spet čakaš, da prideš na vrsto in ti prodajalec potem pove, da pokliči v CC
evil.gif
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Ce klices v Telekomov Center Kromberk v Novi Gorici si lahko preprican da ne bodo dvignili,v enem tednu klical vsaj 50 x v prazno,ko sem potem bil tam osebno sem videl da se ne oglasajo oziroma pritiskajo rdeco tipko na slusalki.
 
Nazadnje urejeno:

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Se vidi da je firma v državni lasti
evil.gif

Si lahko misliš kako je z upravnimi enotami v državi
grims-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Ce klices v Telekomov Center Kromberk v Novi Gorici si lahko preprican da ne bodo dvignili,v enem tednu klical vsaj 50 x v prazno,ko sem potem bil tam osebno sem videl da se ne oglasajo oziroma pritiskajo rdeco tipko na slusalki.

verjetno majo stranke tam prednost pred telefoni ane
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Če bi bili iznajdljivi, bi telefon preusmerili na kakšno drugo poslovalnico ali splošne informacije.
evil.gif
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Ce klices v Telekomov Center Kromberk v Novi Gorici si lahko preprican da ne bodo dvignili,v enem tednu klical vsaj 50 x v prazno,ko sem potem bil tam osebno sem videl da se ne oglasajo oziroma pritiskajo rdeco tipko na slusalki.

verjetno majo stranke tam prednost pred telefoni ane
1. Potem naj nimajo telefonov objavljenih po imenikih
2.Vsaka zasebna firma ki nekaj da nase te poklice nazaj ce ti tisti trenutek niso uspeli odgovoriti.
 

chancey

Pripravnik
26. apr 2010
457
2
18
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Ce klices v Telekomov Center Kromberk v Novi Gorici si lahko preprican da ne bodo dvignili,v enem tednu klical vsaj 50 x v prazno,ko sem potem bil tam osebno sem videl da se ne oglasajo oziroma pritiskajo rdeco tipko na slusalki.

verjetno majo stranke tam prednost pred telefoni ane
1. Potem naj nimajo telefonov objavljenih po imenikih
2.Vsaka zasebna firma ki nekaj da nase te poklice nazaj ce ti tisti trenutek niso uspeli odgovoriti.

za vsako zasebno firmo je vsak klic potencialna stranka in njim je vsak pomemben, TSju se pa je.be
evil.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
A je še kdo opazil kako bedno muziko imajo medtem ko čakaš operaterja, morda se komad dobro sliši na kakih zvočnikih, na slušalki pa je samo hreščanje..
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.439
92
48
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Vztrajaš in nimaš kaj....jaz sem zadnjič čakal 53 minut na prostega operaterja in sva v 5 minutah vse uredila....

Ali pa se zglasiš v poslovalnici, kjer spet čakaš, da prideš na vrsto in ti prodajalec potem pove, da pokliči v CC
evil.gif

Enostavno jih od*ebeš in zamenjaš operaterja.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Za koliko pa se bo podražil Siol s februarjem? Ne najdem podatka..
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Citat:
Uporabnik dem pravi:


Za koliko pa se bo podražil Siol s februarjem? Ne najdem podatka..

Eni bodo dali več 1 eur drugi pa 1,30 eur..odvisno kaj maš naročeno..

Citat:

02.01.2014
Obvestilo o spremembi cen storitev

​

Zaradi spremenjene in razširjene ponudbe vsebin v programski shemi SiOL se bodo s 1. 2. 2014 spremenile cene storitev, ki vključujejo SiOL TV. Pri paketih TopTrio, samostojna kabelska TV, dodatek za kabelsko TV ter samostojna TV brez internetnega dostopa se s tem dnem mesečna naročnina zviša za 1 EUR z DDV. Pri ostalih paketih, ki vključujejo SiOL TV (SiOL Internet in SiOL TV, SiOL TV in SiOL telefonija, SiOL TV Standard+Telefonija SiOL, SiOL TV Standard, DUO FON TV Osnovni, SiOL TV, Družinski paket A, Družinski paket B, Družinski paket C), pa se mesečna naročnina zviša za 1,3 EUR z DDV.

Naročniki zgoraj naštetih storitev, ki vključujejo SiOL TV, katerih pogoji in ceniki se s 2.1 2014 spremenijo, ki s spremembami ne soglašajo, lahko do vključno 31. 1. 2014 odstopijo od naročniške pogodbe, in sicer s pisno izjavo, ki jo pošljejo na naslov Telekom Slovenije d.d., Cigaletova 15, 1000 Ljubljana ali oddajo v Telekomovih centrih. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle in neplačane obveznosti naročnika ter v obveznosti izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnika. Naročniki, ki so na račun vezave za daljše časovno obdobje kupili opremo po subvencionirani ceni ali koristili katero drugo ugodnost (popust, subvencioniran nakup izdelka, SiOL BON), lahko do 31.1.2014 prekinejo naročniško razmerje in poravnajo pogodbene obveznosti za nakup subvencionirane opreme ali od naročniške pogodbe odstopijo ne da bi jim bili zaračunani stroški predčasne prekinitve naročniškega razmerja, pod pogojem, da hkrati odstopijo od aneksa k pogodbi za nakup opreme po subvencionirani ceni. Podrobni pogoji, ceniki, možnosti in način odstopa od aneksa k pogodbi so naročnikom na voljo v Telekomovih centrih. Odstop od aneksa k pogodbi za nakup opreme po subvencionirani ceni, kot tudi prekinitev naročniškega razmerja, lahko uredijo izključno v Telekomovih centrih. vir: http://www.telekom.si/info-in-obvestila
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Kje si pa našel ta podatek da se draži??

BTW: SK že dela
cheer.gif

Na FB strani od Telekoma nekaj jamrajo... Wohoo SK, spet bomo lahko Premier league gledali:)
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik dem pravi:


Za koliko pa se bo podražil Siol s februarjem? Ne najdem podatka..

Eni bodo dali več 1 eur drugi pa 1,30 eur..odvisno kaj maš naročeno..

Citat:

02.01.2014
Obvestilo o spremembi cen storitev

​

Zaradi spremenjene in razširjene ponudbe vsebin v programski shemi SiOL se bodo s 1. 2. 2014 spremenile cene storitev, ki vključujejo SiOL TV. Pri paketih TopTrio, samostojna kabelska TV, dodatek za kabelsko TV ter samostojna TV brez internetnega dostopa se s tem dnem mesečna naročnina zviša za 1 EUR z DDV. Pri ostalih paketih, ki vključujejo SiOL TV (SiOL Internet in SiOL TV, SiOL TV in SiOL telefonija, SiOL TV Standard+Telefonija SiOL, SiOL TV Standard, DUO FON TV Osnovni, SiOL TV, Družinski paket A, Družinski paket B, Družinski paket C), pa se mesečna naročnina zviša za 1,3 EUR z DDV.

Naročniki zgoraj naštetih storitev, ki vključujejo SiOL TV, katerih pogoji in ceniki se s 2.1 2014 spremenijo, ki s spremembami ne soglašajo, lahko do vključno 31. 1. 2014 odstopijo od naročniške pogodbe, in sicer s pisno izjavo, ki jo pošljejo na naslov Telekom Slovenije d.d., Cigaletova 15, 1000 Ljubljana ali oddajo v Telekomovih centrih. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle in neplačane obveznosti naročnika ter v obveznosti izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnika. Naročniki, ki so na račun vezave za daljše časovno obdobje kupili opremo po subvencionirani ceni ali koristili katero drugo ugodnost (popust, subvencioniran nakup izdelka, SiOL BON), lahko do 31.1.2014 prekinejo naročniško razmerje in poravnajo pogodbene obveznosti za nakup subvencionirane opreme ali od naročniške pogodbe odstopijo ne da bi jim bili zaračunani stroški predčasne prekinitve naročniškega razmerja, pod pogojem, da hkrati odstopijo od aneksa k pogodbi za nakup opreme po subvencionirani ceni. Podrobni pogoji, ceniki, možnosti in način odstopa od aneksa k pogodbi so naročnikom na voljo v Telekomovih centrih. Odstop od aneksa k pogodbi za nakup opreme po subvencionirani ceni, kot tudi prekinitev naročniškega razmerja, lahko uredijo izključno v Telekomovih centrih. vir: http://www.telekom.si/info-in-obvestila

Poleg vse te podražitve so "skenslali" še popust na ZVESTOBO (tisti ki iajo npr. že čez 900 točk imajo npr. zlati, premiunm račun in imaš potem določen popust vsaki mesec) -> sedaj se bo to pretvorilo v možnost 1x izkoriščenega popusta na eno naročnino in ti točke gredo papa
evil.gif


Saj na sami optiki niti ni dosti druge izbire po večjih mestih-> Telekom, T2, telemach morda ?