IZKUŠNJE S PONUDNIKOM BOB!

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
Pozdravljeni!

Sem že marsikaj prebral in slišal (graje, pohvale, itd,), pa me resnično zanima, kako se BOB na splošno obnese v praksi glede na to, da pri nas obstaja že kar nekaj časa? Tu mislim predvsem na zanesljivost omrežja (klici, internet) in pa skrite pasti v smislu plačevanja za pomoč uporabnikom (1eur/min) oz. na splošno način (info@bob.si?) reševanje težav, ki se pojavljajo...

Je možno imeti BOB4cente in uporabljati internet? piše, da je internet samo z naročniškim razmerjem, v ceniku BOB4 cente pa je navedena cena uporabe interneta 4cente/MB?

Vsak nasvet oz. uorabniška izkušnja zelo dobrodošla!

Lep pozdrav!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Imam ga od začetka, torej dobri 2 leti. Nimam pripomb. Prvič, da je ponudba brez skritega tiska. Račune dobivam sedaj smešno nizke.

Omrežje je simobilovo, v tujini najcenejši roaming, pomoč uporabnikom sem 2 x klical, ko sem menjal paket in na začetko ko sem se zmotil v obrazcu. Brezhibna komunikacija.

Imel sem na začetku bob 4 cente.

Itak da dela net, vse dela, 1 mb je 4 cente... Bob 4 cente je naročniška zadeva, vendar ni naročnine :)

Priporocam, vsi okoli mene ga imajo, noben ne jamra nič.

Zadeva je simpl kot bob
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
Hvala za poročanje
smile-1.gif


Nisem ziher, kaj bi vzel... namreč kar se tiče pogovorov in sms-ov, mi več kot zadostuje zadostuje miniBOB (200min, 200 sms), a če primaknem še 1GB podatkov + 5eur, je to 11,90eur... s tem da imam pogovorov okoli 120 min, sms-ov okoli 20, internet pa bolj rabim, a več kot 1GB tudi ne... torej ali 4cente varjanto, ali miniBOB... ...ne vem, kaj se mi bolj splača?

Kako pa je z urejanjem papirjev za naročniško razmerje, SIM kartica, nova številka? Moram biti tu na kaj posebej pazljiv? Kako urejate težave, če se pojavijo' Po mailu? 1eur/min ne mislim plačevat, pa verjamem, da razvlečejo pogovor za čim večji zaslužek...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vse opraviš z obrazci na internetu. In ce si prav vse naredil, nimas kaj nikoli da klices 090.

Jaz mam zdaj vroči bob, ker net redko rabim, al pa nucam wifi. Maš pa temo o bobu, tam vprašaj
 

drevored

Pripravnik
11. jul 2013
102
7
18
Citat:
Uporabnik rotvajler pravi:
torej ali 4cente varjanto, ali miniBOB... ...ne vem, kaj se mi bolj splača?

Minibob se od 4cente bolj splača, če porabiš vsaj 173 enot klicev/SMS mesečno.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
mam big bob od prvega tedna ponudbe. dela mi enako kot mi je prej delal simobil.
vse kaj me zanima rešujem premo maila, problemov še ni bilo.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
So far so good.
Res je pa da jih se nisem kontaktiral ker ni bilo potrebe.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
149
63
37
V moji familiji smo trije na Bobu. Zaenkrat nobenih problemov. 090 sem klical edino ob registraciji micro sim kartice, kar pa je blo urejeno prej kot v minuti. Ostale zadeve se lahko uredi preko maila.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Vse ok, dokler te ne odklopijo za en teden. Potem pa ti njim dokazuj, da imas vse placano. Naslednji racun seveda vsebuje strosek odklopa in ponovnega priklopa. Na email odgovor cakas par dni. Potem pa koncno: napaka na njihovi strani in to je to. Brez oprostite ali kaj podobnega.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.775
4.285
113
tudi mi imamo enega v uporabi... račun mesečno okrog 70€... smo pa res na začetku zafrknili s plačilom računa in je trajalo da so priklopil ene 3 dni od plačila....

Vse ostalo pa je o.k.!
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
od takrat ko plačaš na banki traja kakšen dan, da plačilo pride do boba,.. od tu zamik,..
b
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa še telefone ponuja za smešno oziroma zelo dostopno ceno, s katerimi lahko normalno telefoniraš, le v visoki družbi jih skrivaš pred iPhone, Samsung srenjo
smile-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
PS: Iste ponuja SiMobil po isti ceni.

PPS: A ni nekdo že pred časom trdil, da je zdaj z Androidom resno, ker stara jajca z verzijo 2.3 več ne prodajajo? Ah ja, zarečenega kruha se največ poje...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V Lidlu maš Bobija s telefonom za 49 EUR.

Not je paket za 15 EUR in LG T580, če se ne motim.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Ima moja bob 4c. Začetna vprašanja sem rešil preko mejlov ali pa alterja. Glede na cene telefonov v tujini mi je malo žal da sem se pred enim letom preselil iz M na S, moral bi iti na B, telefon pa v tujini kupiti.je pa res da sem takrat zamudil bigbob, minibob bi pa zahteval varčevalne ukrepe. Al pa tudi ne, če bi oba šla na minibob, tako pa sedaj moja za družinske večerne čveke uporablja minute na s namesto na svojem B.
Ona mesec porabi ravno toliko ga imajo za strošek položnice . Se jih bom enkrat usmilil in naročil e račun.