Avtomobilsko zavarovanje - na koliko obrokov?

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Ker me v prihodnjih dneh čaka podaljšanje registracije in zavarovanja (pakete Veliki plus), me zanima, na koliko obrokov je možno plačilo?
Cena zavarovanja je cca. 1000 evrov, tako da je to postal kar velik zalogaj. Aja... pri Triglavu.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
10 obrokov. Prever pri svoji banki, če ima pogodbo za nakup na obroke z Viso. Nazadnje se niso mogli dogovoriti glede probizije na POSih... Ko bo Diners zopet na obroke pa verjetno 12 na DC.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
scorpion, glede obrokov so ti odgovorili že drugi.

Seveda pa je v današnjih časih pomemben tudi skupen znesek premije. Dobro je preveriti ceno tudi pri drugih zavarovalnicah. Sicer bi rabil še podatek, kdaj si naredil izpit za B, ti lahko pri drugi zavarovalnici poskusim izračun narediti za 900 EUR, na 10 ali 11 obrokov. Naj ti tvoj zastopnik naredi najboljšo ponudbo, ki ti jo lahko da, pa mi jo pošlji na email. Rabim tudi poskenirano prejšnjo polico.
smile-1.gif


Moji podatki so v osebnem profilu.
smile-1.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Hehe

pa kako lahko ti samo na podlagi cene nekega neznanega avtomobilskega zav. das 200 eur nizjo ceno, ti si res kralj
wink-1.gif



Sem pogledal tiste otroske nezgode.

Triglav ma b kombinacjo za 36 : 20.0000 trajna / 60.000 invalidnost s 5 % progresijo nad 50%, 3 dnevnega pa 50 bolnisnicni dan. v slo in 100 tujina. 30.000 90000 60 120 pa 48 eur.

To so kritja prjatu
smile-1.gif



ps na tvojem facebook profilu sem mislu
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Sem že porihtal. Dobil na 10 obrokov, pa še kar precejšen popust (150 €), ker imam tudi bajto zavarovano pri njih.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.799
4.302
113
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
scorpion, glede obrokov so ti odgovorili že drugi.

Seveda pa je v današnjih časih pomemben tudi skupen znesek premije. Dobro je preveriti ceno tudi pri drugih zavarovalnicah. Sicer bi rabil še podatek, kdaj si naredil izpit za B, ti lahko pri drugi zavarovalnici poskusim izračun narediti za 900 EUR, na 10 ali 11 obrokov. Naj ti tvoj zastopnik naredi najboljšo ponudbo, ki ti jo lahko da, pa mi jo pošlji na email. Rabim tudi poskenirano prejšnjo polico.
smile-1.gif


Moji podatki so v osebnem profilu.
smile-1.gif

Ti ne razumeš, ima Triglav, tud če 200€ več plača ima še vedno Triglav.... pa tud če je trba pol cenejšo hrano kupovat ima Triglav, kaj ti ni jasno?

srcasem off
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.799
4.302
113
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Hehe

pa kako lahko ti samo na podlagi cene nekega neznanega avtomobilskega zav. das 200 eur nizjo ceno, ti si res kralj
wink-1.gif

Pa ni samo on kralj, tud jaz ti lahko rečem da na to premijo ki jo je plačal, lahko naredim anekovredno zavarovanje za 200€ manj!

Kaj pa zdaj?

Aja Triglav... zanimiv da kr zgubljajo portfelj...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Matej, sedaj se pogovarjamo o avtomobilskem zavarovanju. Razumem tvoje čustvo (začudenje).

Kar se pa tiče nezgodnih zavarovanj pa smo že imeli temo. Lahko odpreš novo, ampak morda samo za info. Pri nezgodnih zavarovanjih je vedno potrebno poleg cenika pogledati tudi Splošne in morebitne posebne pogoje.

Jaz lahko sklepam zavarovanja za več zavarovalnic, med njimi tudi Triglav, zato se ne bom spuščal v debato, katera je boljša. Običajno s strankami "obdelamo" le tehnične razlike, stranki predlagam najoptimalnejšo ponudbo glede na strankin status, odloči se pa sam. Cena pa je seveda tudi pomembna.
smile-1.gif


Tvoje sporočilo sem razumel kot "natolcevanje kar tako". Mislim, da sva mi2 na to temo že 1x nekaj rekla.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Garfild, razumem ljudi, ki se odločijo za Triglav. V končni fazi je tudi Triglav zavarovalnica. Nekateri produkti so zelo konkurenčni. Triglav je tudi ena izmed zavarovalnic, za katero lahko sklepam zavarovanja.

Je že kar nekaj časa minilo, ko imamo nekateri zastopniki možnost zastopati več zavarovalnic, govorim o tistih, ki imamo zavarovalno agencijo. Odtlej je tudi prenehala potreba, da zastopnik pridobiva stranke na račun kritiziranja druge zavarovalnice. To se mi je že od nekdaj zdelo neprimerno.

Je pa problem, ker nekateri tega niso opazili in mi je težko komunicirati na tak način. Sploh pa v tem forumu je precej takih.

Bomo že kako.
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Sem preveril, premozenja ti za ZT NE mores delat, prosim popravi me ce nimam prav.
 

veverca

Pripravnik
1. jul 2013
31
0
6
Objava brisana zaradi nedovoljenega oglaševanja, uporabnik zaradi neupoštevanja več predhodnih opozoril banan za določen čas.
 
Nazadnje uredil moderator:

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
KSZ

Jst sm spet po xxx letih spet na Triglav šu... je Avto asistenca zmagala - žal imajo najboljšo
wink-1.gif