Audi A3-veliki servis

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Sem pisal že v 3 trgovine, če mi sestavijo ponudbo za veliki servis za Audi A3 2008 letnik, 1.9 TDI pa nikjer odgovora. Torej, mi lahko kdo na "grobo" našteje kaj potrebujem in približno ceno oz. kje ste ostali prišli najceneje skozi?
Lp
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.096
113
39
MB
www.herkules.si ti bojo ziher napisali oz sestavili predračun, meni so ga do zdaj še vedno
zmaga.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Aki1 pravi:
Sem pisal že v 3 trgovine, če mi sestavijo ponudbo za veliki servis za Audi A3 2008 letnik, 1.9 TDI pa nikjer odgovora. Torej, mi lahko kdo na "grobo" našteje kaj potrebujem in približno ceno oz. kje ste ostali prišli najceneje skozi?
Lp

Lahko ti ga jaz, če te zanima celotna storitev (delo+material). Več na PM.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.674
113
On verjetno rabi 50 ponudb, potem pa se bo odločil za najcenejšo. Saj veš, podobno kot če se gradi most ali predor. Gre za velik projekt.
Te trgovine pa nočejo odpisati... Grduni.
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
On verjetno rabi 50 ponudb, potem pa se bo odločil za najcenejšo. Saj veš, podobno kot če se gradi most ali predor. Gre za velik projekt.
Te trgovine pa nočejo odpisati... Grduni.

Gospod Kretenko lepo pozdravljen!
Vsekakor ne gre za gradnjo predora oz. mostu temveč gre za večstanovanjski objekt! Predvidevam, da ko se gre za znesek cca. 500€ kjer so lahko razlike tudi do 100€ ti pač enostavno vzameš prvo čeprav je dražje od tiste n-te za 100€? Kajne? No, v tem primeru bi ti rad čestital in te prosil, da se ne oglašaš, če nimaš smiselnega komentarja. Želim ti lep preostanek vikenda v negiranju do drugih.

Papa gospod Kretenko
srce-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Aki1 pravi:
Sem pisal že v 3 trgovine, če mi sestavijo ponudbo za veliki servis za Audi A3 2008 letnik, 1.9 TDI pa nikjer odgovora. Torej, mi lahko kdo na "grobo" našteje kaj potrebujem in približno ceno oz. kje ste ostali prišli najceneje skozi?
Lp

V kere trgovine so ti pisal?

Zapel se v Euroton Moste, zravn Jurmana pa ti bojo sestavl ponudbo. Če boš hotu ti bom zrihtu popust -28%.
Sporoč...
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik Aki1 pravi:
Sem pisal že v 3 trgovine, če mi sestavijo ponudbo za veliki servis za Audi A3 2008 letnik, 1.9 TDI pa nikjer odgovora. Torej, mi lahko kdo na "grobo" našteje kaj potrebujem in približno ceno oz. kje ste ostali prišli najceneje skozi?
Lp

Mogoče ni pravi naslov trgovina. Zna se zgoditi, da trgovci enostavno ne vedo, kateri deli se menjajo, pa ne odgovorijo.
Probaj še poslati povpraševanje na servise. Jaz sem na ta način prišparal cca 150€, kar pa ni zanemarljivo .Pa še pooblaščenci so bili.
LP