Najem luksuznega vozila preko vikenda

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ja vem, da je bilo že nekaj takih tem odprtih ampak nikjer nisem našel odgovora oziroma sem našel samo deloma.


Torej, čez dober mesec bi rad preko vikenda najel luksuzno vozilo (vseeno kakšne znamke), mogoče celo kabriolet (nekaj odgovorov na to temo že imam). Pozna kdo koga, ki bi ga dal v najem, ali pa firmo, skratka karkoli? Gre se za lepo, mirno, civilizirano poroko in ne gre za izživljanje z avti.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Kranjski Vrtač (Audi), A-Cosmos (BMW), verjetno pa tudi vsi ostali veliki trgovci.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
avantcar.si
BMW 5,7, X5, MB E ...
Imajo tudi varianto z voznikom oz. tudi posebej za poroke ipd ...

Imajo tudi 2 Amperi. Če bo poroka jeseni, pa lahko najamete Model S.
 

Ausc

Pripravnik
10. sep 2011
584
1
16
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:

Imajo tudi 2 Amperi.
hysterical-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
a ti je bela limuzina že preveč "izpeta"?

če ti ni, vpiši v googla najem bele limuzine pa dobiš zadetek
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
če že un tadolg limo se vsaj prepričaj da lahko pripelje pred vhod kamorpačželišiti

če lahko samo do vogala bo izpadlo brezveze
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
če že un tadolg limo se vsaj prepričaj da lahko pripelje pred vhod kamorpačželišiti

če lahko samo do vogala bo izpadlo brezveze
smile-1.gif

To bi bil avto za lepo, mirno poroko? Kdaj je bilo to nazadnje moderno? Leta 1999? No, limuzina v vsakem primeru izpade cigansko in brezveze.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Z tistim limotom zgledaš cigo (kot smo videli na postnetku ciganske poroke oni tudi dejansko uporabljajo te zadeve.

Res car bi bil z Maybachom ali Phantomom, samo se mi zdi da tega pri nas nihče ne renta.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
točno to,odpadejo tudi razni fefafiji in ostala šarar. Drugače pa za top foro in poroko bil bil en tovornjak- šlepar., mislim da ima en unga ameriškega kenwortha al neki, spedenanega u nulo, pa ko ma rože gor zgleda odpiljeno
smile-1.gif
Kontakta žal nimam, videl sem samo slike od enga daljnega znanca.

moj izbor bi še bil S, 7, ali A8, mogoče še kak eksot, tipa masserati, rapid, panamera (tega itak nič ni), ostalo pa bolj ne, se raj s svojim vozim.

Mogočebi bilo še zanimivo če bi imel kdo kakšnega starejšega S mafijskga S560, ali pa še starejše..s staro 600ko bi bil pa itak Kaiser. Ampak tega tudi ni
smile-1.gif


pps... pokliči na AC če imajo E cabria ta novga za kak dan na sposojo
wink-1.gif
vendar moraš to bit dost prej v igri. Zanimiv je tudi 6ka nova kabrio.
 
Nazadnje urejeno:

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Za moje pojem se na lepo, mirno, civilizirano poroko pelješ s svojim avtom.
Oziroma rukneš še en konjak, zapališ kubanko ter se usedeš spredaj/zadaj in te pelje priča/brat/kolega/fotr.

Tole onaniranje na enourno furo z nekim plehom, ki ga evidentno ne boš imel nikoli in nikdar, pa je IMHO pubertetniško.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Tako nekako. Ne vem zakaj bi se ravno na poročni dan (oziroma katerikoli drugi dan) moral špilati nekoga drugega kot si v resnici. Sploh danes ko se povečini ženijo 30+letniki in ne več kot včasih ko se 18-letniki.